Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

:arrow: np. Poznań i Kalisz
MartaBe
Posty: 1
Rejestracja: 03 września 2022, 11:38 - sob

Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: MartaBe »

Witajcie. Od paru lat marze, zeby zostać mama. Mam 35 lat. Województwo wielkopolskie, ale odległość nie ma znaczenia. Moje związki nigdy się nie układały, natomiast zawodowo się spełniam, jestem lekarzem i chce stworzyć rodzinę. Szukam dawcy, dyskretnego, najchętniej poukładanego życiowo, odpowiedzialnego, ktory ma swoje pasje, osobowosc i wie czego chce od zycia. Jest zdrowy, dba o siebie, zrobi badania, o ktore poprosze i ktore oczywiscie moge sfinansowac. Chce wychowywać dziecko sama. Cudownie by było gdyby dawca miał więcej niż 180cm wzrostu, ciemne oczy i włosy, ale nie jest to konieczne. Najbardziej zależy mi na osobie, która jest stabilna życiowo, odpowiedzialna, bez nałogów i z pasją do życia, ciekawymi zainteresowaniami i doświadczeniami.
Jeżeli znajdzie się ktoś chętny odpowiedzieć na moje ogłoszenie to najchętniej priv lub email marta_be87@op.pl
Bardzo proszę o poważne i przemyślane propozycje
Maks
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2016, 12:08 - czw
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Maks »

Cześć, jestem z okolic Poznania, wykształcony (ukończone dwa fakultety prawo i historia oraz aplikacja notarialna), na pewno jestem odpowiedzialny, lubię sport, regularnie trenuje - głownie siłownia, bieganie, pływanie. Mam 183cm wzrostu, 81kg, ciemne włosy-ciemny brąz, zielone oczy, nie palę i nigdy nie paliłem, unikam alkoholu, bardzo rzadko na uroczystościach lampka wina :) Jestem optymistą ale raczej twardo stąpającym po ziemi. Jestem zdrowy, mogę zrobić wszystkie potrzebne badania. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę odezwij się na maila matti2205@wp.pl
Myślę, że warto się poznać
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Kamil1985 »

Witam jestem Kamil, chętnie ci pomogę jestem śniadej karnacji ,wysoki oczy zielone włosy ciemne lat 36 ułożony wesoły pomocny oraz kochający dzieci,praca Straż Pożarna lubię pomagać ludziom, podaje Emil kamil.luczak85@wp.pl
Maks
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2016, 12:08 - czw
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Maks »

Czy Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne? Chętnie pomogę, odezwij się na maila matti2205@wp.pl
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Kamil1985 »

Chętnie pomogę podaje Emil kamil.luczak85@wp.pl
Maks
Posty: 24
Rejestracja: 29 września 2016, 12:08 - czw
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Maks »

Cześć, chętnie się poznam i pomogę. Jestem wysoki 183cm, wysportowany, 81kg, ciemne włosy, zielone oczy, ciemna karnacja, ambitny, wykształcony (ukończone dwa fakultety - prawo i historia), niezależny, bez skomplikowanego życia prywatnego, niezależny, miła aparycja, zdrowy, mogę zrobić wszystkie badania. Jeśli jesteś zainteresowana to proszę odezwij się na maila matti2205@wp.pl
Moratur
Posty: 90
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Moratur »

Cześć,
Brunet 190 cm 90 kg wagi, średnia budowa, wykształcony po wyższych studiach.
Jestem z Łodzi i jeśli to nadal aktualne to proszę o kontakt. Pomogę ci zrobić dzidziusia.
Pozdrawiam i czekam na wiadomość na priv.
Marcepan
Posty: 80
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Marcepan »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Decimus Meridus
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2023, 12:32 - śr

Re: Marze, zeby zostać mama. Wykształcona. Ciekawa. Zdecydowana.

Post autor: Decimus Meridus »

Dzień dobry pani.
Proszę o kontakt na franklin111@wp.pl
Pozdrawiam
Szatyn, oczy szare, wzrost 180 cm, waga 83 kg, grupa krwi Arh D+, wykształcenie wyższe, pomoże w szczęściu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post