Pragnę dziecka - Poznań i okolice

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Selene
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2018, 01:23 - wt

Pragnę dziecka - Poznań i okolice

Post autor: Selene »

Witaj,

Do niedawna nie miałam pojęcia o istnieniu takiego zjawiska, jak coparenting. Mam 46 lat. Moje dotychczasowe życie to pasmo złych decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że na dziecko zostało już mało czasu i że sama jestem temu winna. Mam też świadomość, że to ostatni moment, żeby mieć dziecko. Interesuje mnie albo tradycyjny związek, albo po prostu wspólne dziecko, które mieszka ze mną, ale, z którym masz stały kontakt i w którego wychowaniu uczestniczysz. Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje. Nie musimy się ani kochać, ani mieszkać ze sobą, ani żyć ze sobą. Ale myśl, że się zmuszasz do kontaktu ze mną byłaby dla mnie trudna.

Oczekuję odpowiedzi od mężczyzn wyłącznie z wyższym wykształceniem, o wzroście powyżej 180 cm. Oczywiście, wyłącznie kawaler, rozwiedziony lub wdowiec.
Nie szukam dawcy spermy tylko ojca, który będzie obecny w życiu dziecka. Mieszkam w Poznaniu i poszukuję mężczyzny do 300 km od Poznania, dalej to nie zadziała. Jeżeli jesteś zwolennikiem PiS lub Konfederacji to nie pisz, bo tracisz czas. I warunek nie podlegający dyskusji: jesteś zaszczepiony na Covid. Jeśli nie - nie pisz.

Jeżeli do mnie napiszesz, a potem znikniesz na parę dni, nie oczekuj, że odpiszę, gdy się ponownie odezwiesz. Oczekuję odpowiedzi w ciągu 24 godzin i to samo oferuję. Porozmawiajmy najpierw tutaj, a potem spotkajmy się w realu. Nie udostępniam numeru telefonu, fb, ani jakichkolwiek innych danych osobom, których nie widziałam na oczy.

Co również ważne, jeśli nie jesteś wystarczająco rozmowny, żeby napisać we wiadomości choć kilka sensownych zdań, to też sobie odpuść. Ja nie jestem policjantem i nie bawię się w przesłuchania. To ma być rozmowa, w której obie strony wykazują zainteresowanie tą drugą stroną, jak również chęć opowiedzenia o sobie.

Jeśli zdecydujesz się odpisać, to proszę o wiadomość prywatną na mój adres email: selene.oliwia@gmail.com
Nie odpisuję na wiadomości tutaj.
Martinno83
Posty: 8
Rejestracja: 03 października 2022, 01:07 - pn

Re: Pragnę dziecka - Poznań i okolice

Post autor: Martinno83 »

Hej,
Jestem brunetem ,ciemne oczy 183 cm ,ciemna karnacja. Ojciec jest Włochem. TYLKO POWAŻNE OFERTY. Jestem po studiach prawniczych.
Chętnie pomogę. marinwhooldave@wp.pl
Pozdrawiam
Marcin

Wysłano z aplikacji mobilnej WP Poczty
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Pragnę dziecka - Poznań i okolice

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Wleki
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 20:06 - pt

Re: Pragnę dziecka - Poznań i okolice

Post autor: Wleki »

Hej popiszemy jestem chętny podaj nr telefonu
Wleki
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 20:06 - pt

Re: Pragnę dziecka - Poznań i okolice

Post autor: Wleki »

Hej popiszemy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post