35 latek szuka kobiety :)

:arrow: np. Warszawa i Radom
lonely1987
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2022, 22:15 - ndz

35 latek szuka kobiety :)

Post autor: lonely1987 »

Cześć, mam na imię Łukasz i mam 35 lat. Jestem niezwykle spokojnym(nazywają mnie oazą spokoju),uczuciowym, ułożonym, tolerancyjnym, godnym zaufania i nie posiadającym żadnych nałogów(prócz dobrego jedzenia :D ) mężczyzną. Moim hobby jest wędkarstwo, śpiewanie, spędzanie czasu na łonie natury, spacerowanie, biwakowanie i sport(nie jest mi obce bieganie i trening siłowy, które uprawiałem kilka ładnych lat ale obecnie nie ćwiczę) Interesuję się historią, astronomią, wiedzą i nauką ogólną. Gdy mam wolne chwile wieczorem spędzam czas na nauce tworzenia gier RPG w środowisku rpgmv. Jestem typem człowieka, który jest zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony ale mimo iż bardzo nieśmiały-bardzo lubiany i przyciągający z powodu swojego ciepłego zachowania i poczucia humoru. Potrafię się dostosować do każdej osoby, będąc czasami szalony, dziecinny lub poważny i sztywny :lol: Jeśli chodzi o wygląd mam 180cm wzrostu, jestem lekko misiowaty, przystojny(tak twierdzą moje koleżanki) i z facjaty ludzie uważają że jestem młodszy niż według PESELU(więc chyba dobrze :D ) Niestety obecnie odczuwam skutki konsekwencji swojego wyboru bycia samotnikiem przez lata i unikania kobiet jak ognia. W życiu byłem trzy razy zakochany, w których dwie to były porażki a trzecia to była ukrywana i nie ujawniona miłość. Ból jakie wywoływały u mnie rozstania w latach młodości były dla mnie ogromnymi ciosami po których zbierałem się latami i obiecałem sobie, że umrę w samotności aby więcej już tak nie cierpieć :cry: :roll: :| . Zacząłem rozwijać swoje zainteresowania i pasje aby nie skupiać się na przeszłości,
Będąc w tym wieku powoli odczuwam tego skutki i chciałbym to zmienić. Dla wielu będzie to szokiem ale jestem prawiczkiem :oops: Zdziwienie? :shock: Doświadczenie jakie jedynie posiadam to tylko petting i częściowy seks oralny(bardzo lubiłem sprawiać partnerką przyjemność), bo nigdy nie naciskałem na penetracje ze względów, że wychowywany byłem bardzo restrykcyjnej rodzinie. Wstydzę się tego i mam pewną blokadę, bo wiem, że u faceta w moim wieku oczekuję się bardzo dużo. Jeśli chodzi o wielkość członka nie mam się czego wstydzić ale jak to się mówi "nie ważny rozmiar ważne jak dziubie" :lol: Dla wielu będę gościem z innej planety i częściowa sam się tak czuję gdy inni opowiadają o swoich podbojach. Brakuje mi pewności siebie i przyznania się, że jakby doszło, że chciałbym być z kimś oficjalnie to, że ta osoba mnie odrzuci właśnie z totalnego braku doświadczenia.
Inni napiszą idź do prostytutki ona Ci pomoże-sorry nigdy nie pójdę i nie zamierzam, do takiego stopnia się nie poniżę mimo nawet że już mam ok 45 dzień abstynencji od rączki ;)
Szukam normalnej, sympatycznej i wyrozumiałej kobietki do 40 lat, która będzie moją nauczycielką aby mi pomóc otworzyć się na świat i płeć przeciwną. W grę może wchodzić dłuższa znajomość. Jeśli dasz mi szanse mogę kiedyś zostać Twoim ulubionym uległym ;) uczniem i będę się starał Ciebie spełnić aby było Ci jak najlepiej i najwygodniej.
Rozumiem, że jest to forum osób oczekujących wsparcia aby móc mieć dzieci więc jeśli w zamian za swoją pomoc osobistą będziesz spodziewać się, że pomogę Ci w zajściu w ciąże jestem w stanie zaoferować taką pomoc. Nie wiem czy w życiu znajdę jeszcze miłość ale mieć świadomość, że jakaś cząstka mnie da komuś więcej szczęścia niż ja jakie miałem przez całe swoje życie zatarło by tę moją pustkę. Jestem w stanie zrobić wszystkie wymagane badania. a wymiana moich i Twoich zdjęć tylko e-mail.
Kontakt e-mail:
lonely@vp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post