DOŚWIADCZONY DAWCA POMOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻE, CAŁA POLSKA(Każda metoda), Link do zdjęć w poście

Ogłoszenia dawców spermy
OdpowiedzialnyDawca
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2022, 14:33 - pn

DOŚWIADCZONY DAWCA POMOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻE, CAŁA POLSKA(Każda metoda), Link do zdjęć w poście

Post autor: OdpowiedzialnyDawca »

Dzień dobry!
Doświadczony dawca pomoże zajść w ciąże i spełnić marzenie o posiadaniu dziecka :) Pomagam zarówno singielkom, parom nieheteroseksualnym jak i heteroseksualnym.
O mnie w skrócie
-26 lat
-185 cm wzrostu
-brunet
-grupa krwi 0RH+
-wykształcenie wyższe ( ekonomia, finanse oraz informatyka)
- zawodowo zajmuje się programowaniem ( Java + Selenium oraz Cypress+ JavaScript)
-sylwetka sportowa, chodzę regularnie na siłownie
-suplementacja propłodniościowa (TenFertilON, cynk, selen, glutation, omega-3, witaminy z grupy B)
-zarejestrowany dawca w klinice leczenia niepłodności, Salvemedica

Ze względu na możliwość wykonywania pracy zdalnej mam możliwość dojechania w każde miejsce Polski. Sam mieszkam w okolicach Warszawy.

Do tej pory pomogłem skutecznie 4 osobom. Pomagam zarówno metodą naturalną, kubeczkowo jak i w klinice poprzez inseminacje.

Postanowiłem zamieścić to ogłoszenie bo wiem po roku pomagania z jakimi problemami mierzą się osoby, które szukają dawcy, a są to zazwyczaj brak uczciwości, brak kontaktu przed samym spotkaniem kiedy hotel już zarezerwowany i często namawianie par dziewczyn do stosunku mimo wcześniej ustalonej i potwierdzonej metody kubeczkowej. To wszystko znam z opowieści osób z którymi się spotkałem przez ten rok, a które przez złe prawo i nasz ukochany PiS są zmuszone korzystać z takiego portalu jak ten. Dlatego chce dalej pomagać, tym którzy marzą o tym żeby mieć dziecko 😊

Dlaczego pomagam ? Chociażby właśnie z powodu tego w jakiej sytuacji jest wiele par dzięki rządzącej partii. Również dla par hetero i singielek przez obecną sytuacje i inflacje ceny w klinikach leczenia niepłodności są nie do przeskoczenia. Zawsze też chciałem robić coś ponad przeciętnego, pomagać w ponadprzeciętny sposób. Kiedy rok temu chciałem oddać pierwszy raz krew pomyślałem właśnie o dawstwie i wiem że była to dobra decyzja patrząc po jej owocach.

Jestem dyspozycyjny i jeśli będzie chęć posiadania rodzeństwa z jednego dawcy nawet za kilka lat to również jestem gotowy pomóc 😊

W przypadku zainteresowania i w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu na mail : odpowiedzialnydawca@gmail.com . Od razu wysyłam swoje zdjęcia w pierwszej wiadomości. Poniżej umieszczam link do dysku google z wynikami badań oraz paroma rekomendacjami potwierdzającymi moją autentyczność i wiarygodność jako dawcy 😊 Wszystkiego dobrego życzę i zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
MariolaJoanna
Posty: 4
Rejestracja: 30 września 2022, 00:48 - pt

Re: DOŚWIADCZONY DAWCA POMOŻE ZAJŚĆ W CIĄŻE, CAŁA POLSKA(Każda metoda), Link do zdjęć w poście

Post autor: MariolaJoanna »

Witam serdecznie,
Mam 39 lat i obecnie rezerwę jajnikową na wyczerpaniu. Poszukuję dawcy metodą naturalną, który gotowy jest się spotkać we Wrocławiu w przyszłym tygodniu.
pozdrawiam
Mariola
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post