Ciekawość

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Ciekawość

Post autor: Moratur »

Witajcie,

Jestem ogólnie ciekawy czy w dzisiejszych czasach kobiety boją się prosić o pomoc odnośnie zapłodnienia przez obcego.
Wiele kobiet marzy o dziecku i boją się prosić. Chociaż patrząc i czytając ich wymagania mam wrażenie, że zamiast pójść na kompromis i takie tam, oczekujecie że facet na głowie dla was stanie.

Seks to seks. W moim przypadku, jedynie oczekuje miłego towarzystwa w tych sprawach.

Marzysz kobieto o byciu matką to pisz a nie udawaj, że jesteś jakaś zbyt dumna. Napisz lub popytaj.

Pozdrawiam i dobrego dnia wszystkim.
Travis

Re: Ciekawość

Post autor: Travis »

Owszem, kobiety często oczekują aby dawca stanął dla nich na głowie, ponosił koszty związane ze spotkaniami w celu przekazania nasienia a finalnie to przecież kobieta jest beneficjentem całego przedsięwzięcia, ona chce mieć dziecko, spełnić swoje marzenia, dawca jest tylko dawcą oddającym nasienie do pojemniczka i nie ma w tym żadnego interesu jeśli można to tak ująć. Pomagam kobietom zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii i z przykrością stwierdzam, że korzystając z tego forum bardzo rzadko trafiam na osobę która traktuje mnie jak człowieka, częściej czuję się jak maszyna do produkcji nasienia, narzędzie do osiągnięcia celu i to smutne. Moje doświadczenia z paniami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii wskazują, że wcale być tak nie musi. Wszyscy jesteśmy ludźmi, szanujmy się nawzajem.
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Ciekawość

Post autor: Moratur »

Ja tam młody jestem ale chętnie pomógłbym.
Tak naprawdę trafiłem tutaj niedawno na pierwszą ogarniętą i naprawdę fajną kobietę tutaj.
Uważam, że warto rozmawiać ale skoro kobiety nie chcą iść na ustępstwa to nie tędy droga.
Czy to strach, głupota, niechęć. Cholera wie.
ODPOWIEDZ