Para kobiet szuka dawcy

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Para_Kobiet
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2022, 08:05 - pn

Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Para_Kobiet »

Jesteśmy bardzo kochająca się para, która marzy o dziecku. Szukamy dawcy nasienia. Interesuje nas tylko metoda kubeczkowa. Zależy nam na dyskrecji i dojrzałym podejściu do sprawy. Miłe widziani Panowie o piwnych oczach i ciemnych włosach. Wymagane badania nasienia oraz na choroby przenoszone drogą płciową. Najlepiej małopolskie, opolskie, dolnośląskie lub mazowieckie. Czekamy na maile lub WP (karolina.oliwia@interia.eu)
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2022, 12:50 - pt przez Para_Kobiet, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawca Wysoki Brunet
Posty: 4
Rejestracja: 25 października 2022, 03:45 - wt

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Dawca Wysoki Brunet »

Witam

30 letni
Wysoki brunet
Piwne oczy
Zdrowy

Zachęcam do kontaktu janbmw@interia.pl
Pozdrawiam
pawel.joachimski1990
Posty: 3
Rejestracja: 17 lipca 2021, 11:59 - sob
Lokalizacja: Dolny Śląsk, Wrocław

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: pawel.joachimski1990 »

Post usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2024, 20:44 - śr przez pawel.joachimski1990, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Kamil1985 »

Część jestem Kamil chętnie wam pomogę, kamil.luczak85@wp.pl. Pozdrawiam
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
padi.damian89
Posty: 4
Rejestracja: 20 września 2023, 21:44 - śr

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: padi.damian89 »

Witajcie ;)
Chętnie spełnię wasze marzenie, mam 34 lata sylwetka całe życie szczupła, teraz na późniejsze lata mięśnie robią się same 😆także na dzień dzisiejszy sylwetka wysportowana, Krew BrH-
Będziecie chciały to się odezwie cię, synka mam w wieku 11 lat pełen życia zdrowia....resztę info na priv..mail...
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Para kobiet szuka dawcy

Post autor: Michał ogier »

Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post