Pragniesz zajsc w ciaze? razem wychować lub tylko zapłodnienie i dziecko możesz wychowywać sama.

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
tomekchojnacki1x
Posty: 1
Rejestracja: 13 listopada 2022, 18:11 - ndz

Pragniesz zajsc w ciaze? razem wychować lub tylko zapłodnienie i dziecko możesz wychowywać sama.

Post autor: tomekchojnacki1x »

Mam 41 lat 189wzr 74kg szatyn powoli przestaję wierzyć w wielką miłość. Szukam raczej relacji przyjacielskiej z kobietą pragnącą mieć dziecko. Chyba że kobieta będzie chciała związku. . Mogą być kobiety po 40tce, które jeszcze pragną dziecka. Chcę mieć kontakt z dzieckiem. Chcę by mnie znało i mogło mieć we mnie wsparcie. mogę tez przyjeżdżać czasem jeśli chcesz sama wychowywać i tylko pragniesz żeby było tylko zapłodnienie bez wspólnego wychowywania, ja zdrowy, zadbany, aktywny wypoczynek, bez chorób, nie palę i nie pije. Zapraszam do kontaktu. Ja Zielona Góra Lubuskie szukam w obrębie 100km od miasta, ale to nie warunek. Jestem miły, wesoły, uczynny, tolerancyjny, pracuje. TEL.663175016
Natonimka
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2017, 22:41 - ndz

Re: Pragniesz zajsc w ciaze? razem wychować lub tylko zapłodnienie i dziecko możesz wychowywać sama.

Post autor: Natonimka »

Mam 29 lat, jestem z Warszawy. Nieśmiała i brak wiary w miłość, ale bardzo chciałabym mieć dziecko. Prowadzę własną firmę, jestem stabilna życiowo. Jeśli chcesz, napisz :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post