Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

:arrow: np. Warszawa i Radom
An12
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2022, 22:15 - ndz

Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: An12 »

Cześć
Od roku myślę tylko o byciu w ciąży i wychowaniu dziecka,jestem dość nieśmiała,ciężko mi nawiązać relacje z kolejnymi chłopakami.
Zresztą już chyba się poddałam ,zakochana bez wzajemności 🤔
Mam dość czekania na tego jedynego wymarzonego ,marzę o dziecku a później może i też mężczyzna się znajdzie .
A może jest gdzieś tu 🤷
Jestem fotomodelką z zamiłowania ,z wykształcenia pielęgniarką i instruktorem jazdy konnej dla dzieci z wyboru. Zajmuje się hodowlą koni na małą skalę . Mam 160 cm i 45 kg dosyć drobną ze mnie panna ,wysportowana.

Jeśli tak jak ja marzyłaś o dziecku i tu się znalazłaś napisz, porozmawiaj ze mną .

Wiodę szczęśliwe życie,je
Marzę by dzielić miłość do zwierząt ,empatię do ludzi z własnym dzieckiem. Nauczyć je szacunku do przyrody
Pozdrawiam
Nie do końca wiem co robię na tej stronie 🤣 jestem dość nieśmiała. Może chciała/chciał byś porozmawiać.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Kamil1985 »

Witam jestem Kamil chętnie pomogę kontakt kamil.luczak85@wp.pl. Doświadczony z badaniami zapraszam.
Płodze i znikam
Posty: 219
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Płodze i znikam »

Pomogę dyskretnie robert31177@interia.pl
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam na priv kontakt kamil.luczak85@wp.pl wyrozumiały, zadbany brunet, doświadczony z badaniami skuteczność 100% zapraszam do kontaktu a na pewno spełni się twoje marzenie 😉
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam pisz mariuszujaworek@gmail.com
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Dawca_75
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2022, 11:27 - wt

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Dawca_75 »

An12, z opisu wynika że chyba źle wybrałaś forum. Nieśmiałość w kontaktach z mężczyznami to nie powód żeby szukać tutaj dawcy nasienia. Miłość sama przyjdzie, a bez obciążeń w postaci dziecka będzie prościej.
Gdybyś była zatwardziałą singielką z wyboru, była w wieku kiedy jest ostatni dzwonek na zajście w ciążę , miała bezpłodnego męża albo była w związku z kobietą to wtedy szukanie tutaj miałoby sens.
Życzę Ci dużo szczęścia i myślę, że ten jedyny się znajdzie!
An12
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2022, 22:15 - ndz

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: An12 »

😉 Nie wiesz ile mam lat a tak łatwo oceniasz.
Niestety jestem już w wieku gdzie ciąża jest nazywana geriatryczną ,zaraz skończę 34 lata i mam dość uganiania się za miłością po apkach.
Nie jestem zatwardziałą singielką to prawda, nie jestem też gorącej wodzie kąpana. Potrzebuję czasu ,rozmowy by się zdecydować.
Chciałam porozmawiać z jakąś kobietą która dzięki tej stronie zaszła w ciążę . Usłyszeć jak to było z jej szukaniem i wyborem partnera. To że się wacham nie jest niczym złym to ważna decyzja.
Dawca_75
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2022, 11:27 - wt

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Dawca_75 »

Nie oceniam 😉 Upewnij się tylko, że rzeczywiście rozmawiasz z kobietą, a nie z kimś kto będzie pod innym nickiem polecał samego siebie. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i spełnisz się jako matka i oby również żona, czego Ci oczywiście życzę.
Kornel
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2022, 23:17 - wt

Re: Marzę o dziecku ,podzielcie się doświadczeniami

Post autor: Kornel »

Cześć jak kochasz przyrodę to musisz być dobrą osobą
Napisz proszę
Kolega222@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post