Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Ogłoszenia dawców spermy
tw
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2022, 08:22 - sob
Lokalizacja: Kraków

Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Post autor: tw »

Witam, mam 36 lat, jestem kulturalnym, pełnym pasji mężczyzną, który z intencji szczerego serca chętnie pomoże anonimowo kobiecie, bądź parze. Prócz świetnych wyników badań posiadam wysokie IQ - 130 w skali Cattella. Jestem przystojny, prezentuję się atrakcyjnie, mam wysportowaną budowę ciała, przy wzroście 182 cm ważę 80 kg. Regularnie ćwiczę. Byłem dawcą nasienia w prestiżowej klinice w Warszawie. Na podstawie opinii lekarzy z kliniki dotyczących jakości mojego nasienia i stanu zdrowia postanowiłem zamieścić to ogłoszenie aby pomóc zaintersowanym. Moje wyniki były dosyć wyjątkowe - bardzo duża ilość plemników - ponad 100 mln na 1 ml nasienia, 500 mln na wytrysk. świetny stan zdrowia, brak ukrytych wad i chorób genetycznych. Badania na dawcę trwały niespełna pół roku i znalazłem się w wąskim gronie osób spełniających wyśrubowane kryteria, a jak się okazało moje wyniki nawet je przewyższyły. Badaniom podlegała cała lista aspektów mojego zdrowia - choroby weneryczne, ogólny stan zdrowia, łącznie z zaawansowanymi badaniami anomalii chormosomowych jak i chorób genetycznych na które wykluczałby udział w honorowym dawstwie. Oczywiście mogę się podzielić tym wynikami badań, jak również ponowić je l celem potwierdzenia tego stanu. Co do szczegółów zapraszam na priv. Na co dzień mieszkam w Małopolsce.

Grupa krwi: A Rh+
Szatyn,

Proponowana metoda kubeczkowa, do ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam, T.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2023, 22:16 - wt przez tw, łącznie zmieniany 2 razy.
tw
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2022, 08:22 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Post autor: tw »

Aktualne,
Pozdrawiam
tw
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2022, 08:22 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Post autor: tw »

Aktualne,
Pozdrawiam
tw
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2022, 08:22 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Post autor: tw »

Aktualne, jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam
tw
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2022, 08:22 - sob
Lokalizacja: Kraków

Re: Dawca po klinicznej kwalifikacji nasienia, 500 mln plemników, wysokie IQ, zdrowy, przystojny, 184 cm

Post autor: tw »

Aktualne,
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post