Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Annamak
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2022, 19:17 - ndz

Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Annamak »

Witam Panów,

Mam na imię Anna i mam 34 lata. Pracuję jako nauczyciel w Warszawie. Lubię pracę z dziećmi i chciałabym w końcu urodzić moje własne dzieciątko. Niezwykle ważne jest dla mnie to, aby Ojciec dziecka wychowywał je razem ze mną.

Jestem po jednym, rocznym związku, który bardzo przeżyłam emocjonalnie, ponieważ szczerze kochałam mojego partnera. Nie wiem, czy jeszcze będzie mi dane stworzyć stały związek, ale wiem na pewno, że chciałabym zostać mamą i dać dziecku moją miłość. Wolałabym nie czekać z urodzeniem maleństwa zbyt długo, gdyż zależy mi na jego zdrowiu. Posiadam odpowiednie predyspozycje osobowościowe oraz wiedzę, która pozwoli mi jak najlepiej zadbać o rozwój dziecka. Wiem jak postępować, aby czuło się ono kochane i rozumiane.

Największą część mojego czasu przeznaczam na czytanie, rozmowy oraz projektowanie graficzne. Wśród zainteresowań przeważa literatura naukowa oraz sztuka. Nieustannie podnoszę mój poziom znajomości języka angielskiego. Lubię uczyć się nowych rzeczy, mam otwarty umysł i chętnie wymieniam myśli z drugim człowiekiem. Moja osobowość jest spokojna i pełna empatii. Bardzo dbam o zdrowie i prawidłowe odżywianie. Mam drobną budowę ciała, 163 cm wzrostu i 52 kg wagi, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Zależy mi na tym, aby z przyszłym ojcem mojego dziecka mieć jakieś wspólne cechy, ponieważ wierzę, że ułatwią one wzajemne zrozumienie. Uprzejmie proszę o poważne potraktowanie mojej wiadomości i dziękuję za jej przeczytanie. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam ciepło, Anna.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Kamil1985 »

Część witam jestem Kamil, chyba mogę ci pomóc zapraszam na priv porozmawiamy kontakt kamil.luczak85@wp.pl
Mariusz 30
Posty: 132
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam pisz mariuszujaworek@gmail.com
Dawid1997
Posty: 63
Rejestracja: 09 listopada 2021, 12:17 - wt

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Dawid1997 »

Cześć.Pisz na e-mail dawid15234@wp.pl
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: A31 »

Z miłą chęcią poznam Ciebie.
albio21.90@wp.pl
Piter95
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2022, 11:53 - ndz

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Piter95 »

Cześć Aniu, chętnie poznam Cię bliżej. Mimo, że mam ledwie 27 lat, także poważnie myślę o założeniu rodziny i dzieciach, a przynajmniej jednym. Jeśli nie przeszkadza Ci mój wiek, odezwij się :)

piotr.gajewski56@gmail.com
rybak89
Posty: 46
Rejestracja: 04 lutego 2021, 23:47 - czw

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: rybak89 »

Witam serdecznie 🙂 jestem zainteresowany twoim anonsem zapraszam do kontaktu 33 letni niebieskooki brunet 185 cm 87 kg nie piję alkoholu 🙂 kontos89@wp.pl
Karol381
Posty: 37
Rejestracja: 09 grudnia 2022, 18:45 - pt

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Karol381 »

Priv Chcę założyć rodzinę, szukam tu kobiety co chciała by mieć dzieci mam 31 lat pragnę rodziny od lat jestem sam juz pisze tu może ktoś się znajdzie mieszkam w Warszawie chciałbym mieć żonę i razem z nią postarać się o dziecki
Karol381
Posty: 37
Rejestracja: 09 grudnia 2022, 18:45 - pt

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: Karol381 »

Część, chyba mogę ci pomóc zapraszam na priv porozmawiamy więcej o sobie w wiadomości prywatnej karol01171991@gmail.com
wilkołak 33
Posty: 2
Rejestracja: 27 grudnia 2022, 15:35 - wt

Re: Poszukuję pana, który chciałby zostać tatą i razem wychowywać dziecko

Post autor: wilkołak 33 »

witaj jeśli ogłoszenie jest aktualne napisz do mnie na adres E-mail Czarny_Wilk@int.pl chciałbym cię poznać pozdrawiam Michał :) :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post