Szukamy zdecydowanego dawcy

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Nadzieja35
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2021, 22:12 - pt

Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Nadzieja35 »

Szukamy z partnerką zdecydowanego i pewnego dawcy z aktualnymi badaniami. Tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa. Najlepiej z kujawsko-pomorskiego.
Pełna dyskrecja i anonimowość. Nie chcemy po udanej próbie żadnego kontaktu.
Prosimy o kontakt przez portal lub @ nadzieja123@onet.pl
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl doświadczony z badaniami skuteczność 💯 delikatny wyrozumiały uczciwy zapraszam
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Nadzieja35 pisze: 20 stycznia 2023, 13:11 - pt Szukamy z partnerką zdecydowanego i pewnego dawcy z aktualnymi badaniami. Tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa. Najlepiej z kujawsko-pomorskiego.
Pełna dyskrecja i anonimowość. Nie chcemy po udanej próbie żadnego kontaktu.
Prosimy o kontakt przez portal lub @ nadzieja123@onet.pl
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
Tomek 007
Posty: 30
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany !
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Nadzieja35 pisze: 20 stycznia 2023, 13:11 - pt Szukamy z partnerką zdecydowanego i pewnego dawcy z aktualnymi badaniami. Tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa. Najlepiej z kujawsko-pomorskiego.
Pełna dyskrecja i anonimowość. Nie chcemy po udanej próbie żadnego kontaktu.
Prosimy o kontakt przez portal lub @ nadzieja123@onet.pl
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie.
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Po udanej próbie żadnego kontaktu. Mam porobione badania, wyniki bardzo dobre. Tel 500278375 Bydgoszcz
Awatar użytkownika
brunetalfa
Posty: 40
Rejestracja: 20 września 2023, 10:19 - śr

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: brunetalfa »

Zapraszam do kontaktu. Pomogę.
kontakt na mail:
brunetalfa(at)gmx.com

zamień (at) na @ ( ochrona przed spamem)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post