Tata

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Leon1980
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2023, 23:29 - pn

Tata

Post autor: Leon1980 »

Cześć,

kilka słów o sobie. 43 lata, wyższe wykształcenie. Wzrost 190 cm, oczy niebieskie. Przedsiębiorca, podróżnik, trochę intelektualista. Mam już jedno dziecko, które odmieniło moje życie i nadało mu sens.

Od dawna nie muszę już pracować i mam dosyć dużo czasu, który chciałbym poświecić na wychowywanie dziecka.

Szukam Mamy. Dla dziecka będę zawsze, Mamie nie obiecam nic;)

Preferowana metoda to „kubeczek”:) jestem zdrowy, w całym życiu miałem 3 partnerki seksualne i z każdą byłem w związku między 5 a 10 lat. Ale mam już dosyć kobiet;) wolę dzieciaki.

Napisz jeśli chcesz porozmawiać. Może odpisze, a może nie:)

Pozdrawiam.
krakowianka polka
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2023, 15:27 - wt

Re: Tata

Post autor: krakowianka polka »

Dzień dobry
Czy to ogłoszenie jest aktywne, a zawarte w nim informacje aktualne?
Pragnę zostać mamą. Wychowałam kilkoro dzieci, zawsze pragnęłam urodzić własne.
Miesiąc temu zalogowałam się na innym portalu i dość szybko znalazłam ogłoszenie, które wydawało się, że jest rzetelne. Niestety okazało się, że emocje, a szczególnie uczucia w niektórych sytuacjach nie są wskazane i tak byłam zmuszona zalogować się teraz po raz drugi, tym razem tutaj. Wierzę, że tym razem uda mi się spotkać takiego mężczyznę, który jest poważny i myśli abstrakcyjnie w zależności od okoliczności i od potrzeby. Poprzedni mój anons był długi i dość treściwy, dlatego mając pewne doświadczenie, w aktualnym opisie skoncentruję się na dzieciach, a nie na mnie. Wystarczy, że o sobie napiszę: posiadam zawód i wykształcenie. Dostosuję się do warunków stawianych przez mężczyznę, jednak nie ja jestem kluczem, muzą czy też celem. Szczęście i radość dają mi dzieci, a nie ewentualne złudzenie relacji z ich ojcem, (tym bardziej kruchym i równocześnie z przerośniętym ego). Jestem zdrowa, bez obciążeń genetycznych, nie palę, nie piję, nie korzystam z innych używek.
O jakiejkolwiek relacji chciałabym móc pomyśleć w innej kolejności (i nie jest to obligatoryjne) niż podpowiada klasyczna sytuacja.
Kasia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post