Szukam kobiety do zbudowania rodziny - Legnica, Lubin, Jawor, Bolesławiec, Wrocław

:arrow: np. Wrocław, Legnica
TomD1993
Posty: 2
Rejestracja: 02 lutego 2023, 00:27 - czw

Szukam kobiety do zbudowania rodziny - Legnica, Lubin, Jawor, Bolesławiec, Wrocław

Post autor: TomD1993 »

Witajcie!

Mam 29 lat i mieszkam w Legnicy, jestem szczupły, wysoki i całkiem całkiem pod względem wyglądu, charakteru i rozumu.
Bez nałogów, z fajnymi pasjami.
Skończyłem studia i mam całkiem fajną pracę, własne, nieduże mieszkanie i autko.

Uznałem, że to dobry moment na stworzenie relacji, najlepiej owocującej potomstwem, aby nie skończyć samotnie i bezdzietnie na stare lata.
Nigdy jednak nie pakowałem się w związki, gdyż jakoś szczególnie nie odczuwam pociągu seksualnego zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. :?
W związku z tym chciałbym, aby moja przyszła druga połówka zaakceptowała, że byłby to raczej biały związek, z małą ilością tych spraw, a nawet otwarty, abyś mogła czerpać korzyści z życia.
W grę wchodzi również mieszkanie osobno i zajmowanie się dzieckiem/dziećmi na zmianę.
Jakieś wspólne wypady na weekend ferie czy wakacje, święta czy imprezy z rodzinami.

Chciałbym wychować szczęśliwe dziecko/dzieci, dlatego też byłbym gotowy włożyć dużo energii w wychowanie i zrobiłbym sporo, aby stworzyć kochającą się rodzinę.

Wspaniale by było, gdybyś była z okolic Legnicy, w trakcie lub po studiach i/lub z dobrą pracą.
Fajny wygląd i inteligencja to też dodatkowe atuty. Najlepiej 20-35 lat ;)
Daj znać, jeżeli jesteś zainteresowana.
TomD1993
Posty: 2
Rejestracja: 02 lutego 2023, 00:27 - czw

Re: Szukam kobiety do zbudowania rodziny - Legnica, Lubin, Jawor, Bolesławiec, Wrocław

Post autor: TomD1993 »

Podbijam. Nadal aktualne ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post