Szukamy dawcy

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Egon32
Posty: 20
Rejestracja: 11 marca 2023, 00:46 - sob

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Egon32 »

Hej. 186 wzrostu, 33 lata, 75kg, zielone oczy, szatyn. Żadnych wad genetycznych w rodzinie oraz chorób dziedzicznych. Aktualne badania nasienia, fragmentacja DNA , HIV i wirusowe.
Ostatnio zmieniony 14 września 2023, 18:33 - czw przez Egon32, łącznie zmieniany 1 raz.
Dyskretna pomoc
Posty: 6
Rejestracja: 22 października 2021, 20:27 - pt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Dyskretna pomoc »

Witam jeżeli nadal aktualne zapraszam
Grzesiek98
Posty: 6
Rejestracja: 17 marca 2021, 07:08 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Grzesiek98 »

Chętne pomogę zapraszam do kontaktu
gkruczek3@o2.pl
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: alonelover »

Witaj. Mam na imie Tomek jestem , milym inteligentnym ( Politechnika ) facetem bez nałogów , mam 188cm wzrostu, 88kg, oczy zielone, włosy ciemne. Grupa RH+ A. Jestem zdrowy a co ważne bez chorób w rodzinie nowotworowych ani psychicznych. Pomogłem już Komus kiedyś wiec masz pewność skuteczności. Mieszkam miedzy Krakowem a Katowicami. Spotkanie najlepiej w Twoje płodne dni, musiałabyś wyliczyć je:) Czekam na kontakt:) mail bezpośredni alonelover@o2.pl Pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał ogier »

Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp 724392566 tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał ogier »

Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
ald1
Posty: 1
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 01:02 - wt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: ald1 »

Witam, dojrzały, zdrowy z własnymi bliźniakami. WhatsApp 723568678, chętnie pomogę
MateuszS
Posty: 3
Rejestracja: 05 października 2023, 14:10 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: MateuszS »

Cześć, Nazywam się Mateusz mam aktualne badania na HIV, kiłę oraz zapalenie wątroby typu C jestem zdrowym, przystojnym wysokim facetem. W rodzinie żadnych chorób przewlekłych. Mam dwójkę dzieci. Jeżeli chcesz mogę Ci pomóc. Jesteś zainteresowana napisz jestem z sąsiedniego woj. sm3860534@gmail.com

Pozdrawiam
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Sympatyczny »

Hejka Mam 37 lat ale każdy mówi że jestem młodszy i dają mi poniżej 30 może dlatego że uprawiam sport od zawsze, w szkole jeździłem na zawody w każdej dyscyplinie ale zdecydowałem się na piłkę nożną, później doszła szkoła muzyczne udzielałem się w różnych zespołach do tego ochotnicza straż pożarna itd ogólnie jestem bardzo aktywny, obecnie ćwiczę Crossfit i chodzę na Bachate. Prowadzę własną firmę transportową, Mam grupę krwi 0Rh+ i posiadam badania potwierdzające płodność, bez żadnych chorób przewlekłych i żadnych chorób genetycznych.
AndrzejRafal
Posty: 7
Rejestracja: 05 grudnia 2023, 14:10 - wt
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Szukamy dawcy

Post autor: AndrzejRafal »

Dzień dobry
Jeśli nadal jesteście zainteresowani to zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam
Andrzej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post