Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

:arrow: np. Warszawa i Radom
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym, 40letnim mężczyzną. A także sprawdzonym dawcą,, dwie zdrowe dziewczynki,,. Więcej informacji na priv. Tel 500278375 Bydgoszcz pozdrawiam
Tobix
Posty: 16
Rejestracja: 11 lipca 2021, 11:32 - ndz
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Tobix »

Hejka jestem Tomasz mam 26 lat jestem wysokim kulturalnym I zadbanym mężczyzną,wszystkie badania krwi były dobre a badania w kierunku chorów wenerycznych negatywne wiec jestem zdrowy.Jestem chętny wam pomóc zostać matkami i moge zapłodnić jedną z was lub obie. Zapłodnienie odbywałoby się metodą naturalną najlepiej w moim mieszkaniu jednak moge dojechać do was jeśli macie własne mieszkanie. Myślę że jedno spotkanie nam wystarczy żebym mógł was zapłodnić jednak jestem gotowy na kilka spotkań z każdą z was bo wiadomo im więcej razy się to robi tym większa szansa na zajscie w ciążę 😉
Kilka rzeczy o mnie jakby was interesowało :
Pracuje w klinice weterynaryjnej,lubie sport,fotografować, pływać wytrwale dąże do celu i go spełniam jeśli was zainteresowałem proszę o wiadomość na mojego maila: tomaszkos69@gmail.com
DANIELAK1234567
Posty: 1
Rejestracja: 04 czerwca 2023, 12:44 - ndz

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: DANIELAK1234567 »

No hej koleżanki jak chcecie mogę pomóc wiele razy już pomogłem zawsze się udaje za pierwszym razem jak będziecie coś więcej chciały wiedzieć zapraszam napiszcie na maila a myślę że się dogadamy ;)przydatekdaniel01@gmail.com
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Matekonmmz31
Posty: 4
Rejestracja: 24 czerwca 2023, 17:45 - sob

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Matekonmmz31 »

Witam ogłoszenie nadal aktualne jest mam 31 lat jestem zainteresowany
Bruno
Posty: 36
Rejestracja: 28 czerwca 2023, 15:12 - śr

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Bruno »

Cześć mogę pomoc jestem już ojcem O sobie wysoki brunet oczy piwne Nr buta 45 :) Ćwiczę brak nałogów pracuje w handlu Nie mam chorób w rodzinie też wszyscy zdrowi Studia skończone Aaa wiek 35 lat waga 100
kg pozdr 4meeting@wp.pl Marcin
intermission
Posty: 40
Rejestracja: 16 czerwca 2023, 21:24 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: intermission »

Witam serdecznie Ja Krzysztof 47 lat z Warszawy. Z chęcią pomogę napisz studiowideo4k@gmail.com
Tel 799 104 988
Lukasz95
Posty: 3
Rejestracja: 04 lipca 2023, 00:49 - wt

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Lukasz95 »

Cześć dziewczyny, bardzo chętnie pomogę wam w spełnieniu marzenia o potomstwie.
Mam 31 lat, szczupły brunet, piwne oczy, wzrost 187cm, grupa krwi ARH+.
Posiadam bardzo dobre wyniki nasienia, aktualne badania na hiv,hcv, kiłe, rzerzączke, chlamydie.
Interesuje mnie metoda naturalna, ponieważ daje największe szanse na zapłodnienie, a na tym wam zależy, więc jestem gotów stanąć na wysokości zadania i zapłodnić już na pierwszym spotkaniu.
Mam obfite wytryski i liczę, że przy wielokrotnym spełnieniu dojdzie do poczęcia, i dam wam uprragnioną dzidzie.
Zapraszam do kontaktu :)
ArturPolak1976
Posty: 8
Rejestracja: 15 lipca 2023, 17:32 - sob

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: ArturPolak1976 »

Witam szukacie dalej dawcy spermy jeśli tak to jestem dostępny cały czas do zajścia w ciazy . Mam już sukcesy w darowiznę spermy mój adres to arturdudzinski19760603@gmail.com . Mogę dostarczyć zdjęcia dzieci z darowizny spermy lub wasap +447445525999
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post