Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

:arrow: np. Warszawa i Radom
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Ernest01
Posty: 23
Rejestracja: 06 marca 2023, 13:36 - pn
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Ernest01 »

weneedbaby26 pisze: 13 lutego 2023, 00:31 - pn Hej, tak jak w temacie ;D chciałybyśmy zostać mamami. Obie po ok 25 lat.
Jesteśmy w związku już od dobrych kilku lat, nasze życie jest już ustabilizowane pod każdym względem i jedyne czego potrzebujemy by być w pełni spełnionymi kobietami to właśnie dziecko !
Szukamy osoby która będzie 100% pewna, nie wycofa się w ostatnim momencie.
Miałyśmy już nieudane próby albo dawca nie pojawił się na spotkaniu.
Cenimy Twój czas i chcemy aby Nasz czas również był poszanowany.
Po udanym zapłodnieniu, nie chciałybyśmy kontaktu z dawcą.
Spokojnie ! Nigdy w życiu nie będziemy ciągać Cię po sądach, lubimy w życiu równowagę więc liczymy, że Ty również nie będziesz rościł sobie żadnych praw.
Zależy nam na totalnej anonimowości, imiona Nam wystarczą by udało nam się porozmawiać. My również takową CI zapewnimy.
Ze swojej strony również organizujemy miejsce spotkania.


Jeśli zechciałbyś pomóc Nam spełnić Nasze największe marzenie to daj Nam znać ! Opowiedz nam coś o sobie! Opowiedz jakie sposoby zapłodnienia wchodzą w grę! Mile widziane badania nasienia, genetyczne i w kierunku HIV, HCV, HBs, HSV, test kiłowy. Również bardzo chętnie Cię zobaczymy !
Witajcie , czy ogłoszenie jest nadal aktualne ? Jeśli tak to może kilka słów o mnie .
Mam dwie córki i syna
spotkam się z panią lub para w celu zapłodnienia metodą klasyczną , brunet ciemna karnacja grupa krwi 0RH+
Jestem czysty i zadbany zdrowy oraz zrównoważony, nie obciążony chorobami dziedzicznymi
Nie oczekuje sponsoringu ale też nie chcę brać jakiejkolwiek odpowiedzialności za dziecko
Proszę o kontakt tylko naprawdę zdecydowanie osoby.
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam metodą kubeczkową. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
Na górę
Frodo
Posty: 2
Rejestracja: 10 marca 2023, 10:46 - pt

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Frodo »

Witam, mam 24 lata. Jeżeli wciąż jesteście zainteresowane to zachęcam do kontaktu. Napiszę mój życiorys i prześlę zdjęcie.
cezaryjurkiewicz3@gmail.com
Zapylam
Posty: 11
Rejestracja: 19 stycznia 2023, 04:34 - czw

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Zapylam »

Hej czy ogłoszenie jest aktualne Piotr?
pieknezycie
Posty: 5
Rejestracja: 03 marca 2023, 09:46 - pt

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: pieknezycie »

Hej, fajnie piszecie, też uważam, że warto się spotkać nim cos dalej się stanie. Czekam na kontakt jeśli jeszcze tzw casting trwa ;-)
🙂
Tobik1306
Posty: 8
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 23:22 - wt
Lokalizacja: Przasnysz
Kontakt:

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: Tobik1306 »

Hej. Chętnie pomogę w spełnieniu marzenia o dziecku. Jeśli chodzi o metodę możemy wybrać ale proponuje naturalną. Więcej informacji udzielę na priv.
Pomogę w zaplodnieniu :D
killer85
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2023, 12:34 - pn
Lokalizacja: Łódź

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: killer85 »

Dowolną metodą . Nie unikam odpowiedzialności 38l 85kg/179cm z łodzi dojadę na rozmowę . Czekam na priv
perry2938
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: Chcemy zostać mamami, czy pomożesz Nam spełnić nasze marzenie?

Post autor: perry2938 »

Witam zapraszam na priv perry2938@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post