Szukamy dawcy z badaniami

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
wedwie
Posty: 1
Rejestracja: 02 marca 2023, 19:49 - czw

Szukamy dawcy z badaniami

Post autor: wedwie »

Dobry wieczór,
Szukamy dawcy z Katowic lub okolic. Istotna jest dla nas dyskrecja, obustronna. W grę wchodzi wyłącznie metoda kubeczkowa. Zależy nam także na poznaniu aktualnych badań dawcy.


Kontakt: wedwie@o2.pl
Pozdrawiamy.
Yeti4211
Posty: 124
Rejestracja: 19 lutego 2023, 13:10 - ndz

Re: Szukamy dawcy z badaniami

Post autor: Yeti4211 »

Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Szukamy dawcy z badaniami

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Pomagam metodą kubeczkowa. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłyby Panie zainteresowane pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy dawcy z badaniami

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post