48 lat, Warszawa
48 lat, Warszawa
Cześć, szukam potencjalnego ojca swojego dziecka. Ostatni dzwonek, tak - wiem
Jestem bezdzietną singielką, atrakcyjną i zdrową kobietą, wciąż mogącą zostać matką, z wyższym wykształceniem oraz stabilną sytuacją zawodową i materialną. Odezwij się, jeżeli jesteś zainteresowany, warunki do ustalenia, jestem otwarta na różne formy "współpracy".
Re: 48 lat, Warszawa
Czesc widzialem twoje ogloszenie moge ci pomoc do skutku. "0"RH +
Lukasz 40 lat 178cm normalny inteligentny niebieskie oczy wyksztalcony znam biegle jez ang atletyczna budowa ladny duzy kutasek 18.5cm bez chorob wrodzonych,mieszkam w Warszawie na Bielanach mobilny.
dopamina3@gmail.com
Lukasz 40 lat 178cm normalny inteligentny niebieskie oczy wyksztalcony znam biegle jez ang atletyczna budowa ladny duzy kutasek 18.5cm bez chorob wrodzonych,mieszkam w Warszawie na Bielanach mobilny.
dopamina3@gmail.com
- Załączniki
-
- 20230130_150856.jpg (390.22 KiB) Przejrzano 4639 razy
Czesc Lukasz 36 lat 178cm pomoge zaplodnic kobiete,pare do skutku normalny inteligentny atletyczna budowa ladny duzy kutasek 18.5cm bez chorob wrodzonych "O" RH+ Warszawa mobilny,
Re: 48 lat, Warszawa
Witam aktualne zapraszam na priv perry2938@gmail.com
-
Mariusz 30
- Posty: 86
- Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn
Re: 48 lat, Warszawa
Cześć chętnie ci pomogę pisz mariuszujaworek@gmail.com
Re: 48 lat, Warszawa
Witam.Jeśli dalej aktualne i jesteś zainteresowana mogę pomóc nie jestem zawodowcem więc nie mam 100 dzieci tylko swoja córkę postanowiłem komuś pomóc raz i tylko raz jeśli jesteś zainteresowana napisz priv yeti4211@op.pl
Re: 48 lat, Warszawa
Cześć. Chętnie pomogę - Napisz na priv
-
Lublin młody dawca
- Posty: 11
- Rejestracja: 06 kwietnia 2022, 00:20 - śr
Re: 48 lat, Warszawa
Hej pomogę
-
Komandos13
- Posty: 70
- Rejestracja: 23 kwietnia 2022, 23:36 - sob
- Lokalizacja: Polska,Ślaskie
Re: 48 lat, Warszawa
W tym wieku to możesz zostać już tylko babcią.
Re: 48 lat, Warszawa
Witaj, jeżeli aktualne to zapraszam do kontaktu blackstanley88@wp.pl, coś o mnie 183 cm, zielone oczy, 89kg, budowa ciała normalna.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 0 Odpowiedzi
- 141 Odsłony
-
Ostatni post autor: Andrzejpan30
-
- 0 Odpowiedzi
- 162 Odsłony
-
Ostatni post autor: krzysiek_98
-
- 0 Odpowiedzi
- 165 Odsłony
-
Ostatni post autor: Wawawylizejej
-
- 0 Odpowiedzi
- 121 Odsłony
-
Ostatni post autor: Will
-
- 12 Odpowiedzi
- 3623 Odsłony
-
Ostatni post autor: Johny_1234