Mamuśka

:arrow: np. Wrocław, Legnica
Ernest01
Posty: 23
Rejestracja: 06 marca 2023, 13:36 - pn
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Mamuśka

Post autor: Ernest01 »

Jeśli jesteś zdecydowana że to już czas by zajść w ciążę to jestem do twojej dyspozycji.
Jestem ojcem trojki zdrowych i zdolnych dzieci
Chcę pomóc kobietom które bardzo tego pragną , ja brunet ,ciemna karnacja zdrowy na ciele i umyśle , nie obciążony chorobami dziedzicznymi grupa krwi 0 RH+
Jestem osobą słowną ,gwarantuję że jeśli zdecydujemy się na poczęcie dziecka to będziesz mogła na mnie liczyć. Nie zawiodę, nie zrezygnuję, nie zniknę nagle.
To nie jest sex oferta lecz oferta pomocy
ernest01@wp.pl
Lebion98
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2023, 11:38 - śr

Re: Mamuśka

Post autor: Lebion98 »

Hejka, jeśli dalej jest to aktualne chętnie pomogę: prosiłbym o kontakt na maila: lebionmichael87@gmail.com
Kornel
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2022, 23:17 - wt

Re: Mamuśka

Post autor: Kornel »

Kolega222@onet.pl
Szukasz nadal
perry2938
Posty: 77
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: Mamuśka

Post autor: perry2938 »

Witam jeżeli aktualne zapraszam na priv perry2938@gmail.com
Marcepan
Posty: 80
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Mamuśka

Post autor: Marcepan »

Szatyn wysoki niebieskooki
andrekot29@gmail.com
Pio12
Posty: 40
Rejestracja: 09 marca 2023, 12:11 - czw

Re: Mamuśka

Post autor: Pio12 »

Cześć chętnie pomogę napisz na e-mail piotr313.13@o2.pl
Tomasz99
Posty: 160
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Mamuśka

Post autor: Tomasz99 »

Pio12
Posty: 40
Rejestracja: 09 marca 2023, 12:11 - czw

Re: Mamuśka

Post autor: Pio12 »

Piwowar
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwietnia 2023, 17:48 - sob

Re: Mamuśka

Post autor: Piwowar »

Witam serdecznie,
Jestem facetem po nieudanych związkach. Mam dwójkę dzieci: 17 lat i dorosłego syna 23 lata.
Chętnie poznam Cię. Chciałbym również wychować kolejne dziecko i stworzyć wspólny dom.
Jeśli będziesz zainteresowana 48-latkiem, skontaktuj się proszę ze mną: piotrek.murzyn@o2.pl

Pozdrawiam.
Maciekk
Posty: 17
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Mamuśka

Post autor: Maciekk »

Cześć, mam 22 lat, jestem szatynem o piwnych oczach oraz lekkim zaroście, mam 1.94m wzrostu oraz ładną sylwetkę. Jestem postawnym facetem o szerokich barkach, dostałem to w genach po moim ojcu. Prowadzę aktywny oraz zdrowy życia. Jestem także 100% zdrowy, mogę to zagwarantować, wiem, że jest to na pewno tak sama ważne dla ciebie jak dla mnie.

Jestem normalnym mężczyzną z różnymi pasjami z zadowoleniem kroczącym przez życie oraz szukającym swojego ja. Dużo ćwiczę, lube spędzać aktywnie czas wolny, siłownia, góry czy rower. Jestem ścisłowcem. Lubię także fotografikę.

Mieszkam na Śląsku. Jestem dyskretny, zdrowy, dyspozycyjny czasowo, młody, płodny oraz chętnie
pomogę. Mam dużo młodego nasienia, preferuje zapłodnienie naturalne. Nie zamierzam mieszać się w twoje życie prywatne, ani w życie dziecka.

Z wielką przyjemnością pomógłbym ci spełnić swoje marzenie i zostać kochającą matką.

Obojętnie od decyzji życzę ci powodzenia oraz aby wszystko związane z zapłodnieniem i samą ciążą poszło dobrze,

Co do kontaktu preferuje e-mail, potem możemy także ustalić wszystko telefonicznie.

e-mail: macieksadowski15@gmail.com
ODPOWIEDZ