Szukam partnera lub dawcy

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
martaberkowska
Posty: 49
Rejestracja: 24 kwietnia 2018, 14:58 - wt

Szukam partnera lub dawcy

Post autor: martaberkowska »

Chciałabym spełnić swoje marzenie o macierzyństwie. Szukam dawcy lub partnera, który też chce mieć dziecko, spróbować stworzyć związek. Jestem osobą samodzielną, mam ustabilizowaną sytuację zawodową. Blondynka z wykształceniem wyższym. Mieszkam w Warszawie.
Proszę o kontakt mężczyzn - dawców lub tych, którzy chcieliby zostać ojcami i są zainteresowani związkiem, partnerstwem lub wspólnym wychowywaniem w przyjacielskiej relacji.
Stanlee88
Posty: 46
Rejestracja: 28 marca 2023, 00:13 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: Stanlee88 »

Witaj, jeżeli aktualne to chętnie pomogę. Jeżeli jesteś zainteresowana to zapraszam do kontaktu
Bruno8
Posty: 97
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: Bruno8 »

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz do mnie.Mam 39 lat,jestem samotny.Bruno8@onet.pl
Szukam żony
Damson909
Posty: 10
Rejestracja: 03 marca 2023, 23:18 - pt

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: Damson909 »

Jeżeli nadal szukasz zapraszam do wiadomości prywatnej
Moratur
Posty: 90
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: Moratur »

Witaj,
Jeśli interesuje cię młody chłopak 28 letni do takiej relacji, to napisz do mnie na priv. Chętnie porozmawiam
lieutenant_wolf
Posty: 40
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
killer85
Posty: 24
Rejestracja: 20 marca 2023, 12:34 - pn
Lokalizacja: Łódź

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: killer85 »

Cześć chętnie pomogę
179cm/85kg/38lat / AB RhD+ / nie unika odpowiedzialności/chętnie się spotkam na rozmowę /metoda bez znaczenia byle skuteczna /jestem z łodzi/dojadę /przeprowadzę się /kawaler kawalarz / bez nałogów no pracoholik/ wykształcenie techniczne maturalne pełne / sam sobie szefem -elektronika samochodowa / brak dzieci / nigdy żadnej parze ani singielce nie miałem okazji pomóc
eclipse
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2022, 16:06 - śr

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: eclipse »

Jestem zainteresowany. Tel: 729 343 959
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: mtwsz »

Cześć,
Jestem z okolic Poznania. Chętnie Ci pomogę i wesprę w wychowaniu, bez tworzenia związku. Napisz do mnie tutaj lub na email mtwsz2021@gmail.com proszę
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Szukam partnera lub dawcy

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post