Ładna blondynka chcę aniołka

:arrow: np. Warszawa i Radom
Karol2121
Posty: 2
Rejestracja: 17 października 2023, 00:52 - wt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Karol2121 »

Młody dwudziestodwu letni wysportowany blondyn, 184 cm wzrostu, zdrowy i zadbany, pełen profesjonalizm
Radośćzycia
Posty: 4
Rejestracja: 18 października 2023, 01:47 - śr

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Radośćzycia »

Witaj droga. Czy masz jakieś konkretne wymagania. Ja już mam śliczne dzieci i z chęcią ci pomogę mieć takiego skarba. Dyskrecja zapewniona. 519654244
Pozdrawiam Waldek
OnPomoze32
Posty: 15
Rejestracja: 24 sierpnia 2023, 22:40 - czw
Lokalizacja: Białystok

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: OnPomoze32 »

Witajcie :) 31 latek o niebieskich oczach, normalnej sylwetce ciała, ciemny blondyn który lubi aktywnie spędzać czas. Jeśli marzysz o upragnionym szczęściu jakim jest posiadanie dziecka to z chęcią Tobie pomogę :) nie interesuje mnie Twój status związku. Niestety z przyczyn losowych czy Twój partner nie może Ci tego zapewnić bądź jesteś singielką z wyboru a czujesz pragnienie bycia matką z przyjemnością postaram się Tobie pomóc w realizacji Twoich bądź waszych planów. Gwarantuję 100 % anonimowości oraz dyskrecji abyś czuła się komfortowo bo chyba właśnie tu o to chodzi jak i również sam tego oczekuję :) Jestem jak najbardziej zdrowym mężczyzną i wolnym od jakichkolwiek chorób.
lieutenant_wolf
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (oficer), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam też WhatsAppa itp.
Kuki87
Posty: 3
Rejestracja: 25 listopada 2023, 18:33 - sob

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Kuki87 »

Hej Słoneczko ... Jeżeli aktualne to zapraszam na Wacapa 721-113-259
rafalgertig
Posty: 3
Rejestracja: 03 grudnia 2023, 09:24 - ndz

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: rafalgertig »

Hej jeżeli jeszcze nie znalazłaś napisz na rafalgertig@op.pl też jestem spod Wołomina.Pełna dyskrecja zadbany,dbający o siebie 44 lata.
AndrzejRafal
Posty: 7
Rejestracja: 05 grudnia 2023, 14:10 - wt
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: AndrzejRafal »

Dzień dobry,
Jeśli nadal poszukuje Pani dawcy to zapraszam do kontaktu. Mój opis i motywację znajdzie Pani w moim profilu.

Pozdrawiam
Andrzej
Allmight34
Posty: 7
Rejestracja: 22 września 2023, 10:57 - pt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Allmight34 »

Przyjedź do Warszawy, tu się spotkamy na kilkanaście minut seansu. Będziesz zadowolona. Pisz na andrzejpan30@interia.pl
kris7777
Posty: 4
Rejestracja: 19 grudnia 2023, 21:40 - wt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: kris7777 »

zapraszam
maszki1991
Posty: 29
Rejestracja: 27 grudnia 2021, 12:11 - pn

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: maszki1991 »

Witam. Jestem brunetem o zielonych oczach, 181 cm wzrostu 85 kg wagi. Po studiach, bez nałogów i wysportowany. Kontak lukamaszkiew1989@gmail.com
ODPOWIEDZ