Ładna blondynka chcę aniołka

:arrow: np. Warszawa i Radom
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
Pabloto
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2023, 14:04 - śr

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Pabloto »

Witam mam na imię Paweł i osobiście jestem ojcem ślicznego aniołka, chętnie pomogę więcej info na email picasso777@interia.pl, też cenię sobie dyskrecję i nie mam zamiaru wchodzić z buciorami w twoje życie.
dyskretny78
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2023, 20:34 - czw

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: dyskretny78 »

Witam.
Zapraszam okolice Wołomina.
Jestem tu okazjonalnie.
Dyskretnie i się więcej nie widzimy.
dyskretny78
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2023, 20:34 - czw

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: dyskretny78 »

Witam
Bywam w Wołominie okazjonalnie i jestem w stanie spełnić Twoje pragnienie.
Wszystko jest kwestią dogadania.
Jeśli się zdecydujesz to pisz na dyskretny78@int.pl.
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
Tobix
Posty: 16
Rejestracja: 11 lipca 2021, 11:32 - ndz
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Tobix »

Cześć jestem Tomasz mam 30 lat pochodze z Kalisza woj. Wielkopolskie, też jestem singlem. Mam 200cm wzrostu. Jestem zadbanym kulturalnym meżczyzną o normalnej budowie ciała,brunet z zielonymi oczami.Chętnie pomogę Ci zajść w ciążę. Jeśli chcesz poznać się ze mną bliżej i spotkać pisz proszę na mojego maila :tomaszkos69@gmail.com. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 😇😀
Awatar użytkownika
Daniel411
Posty: 23
Rejestracja: 28 października 2021, 01:04 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Daniel411 »

Cześć chętnie pomogę jestem z zabek odezwij się
grygirjew.daniel@gmail.com
Daniel
Daniiioo
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2023, 01:55 - pt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: Daniiioo »

Hej! Jeśli nadal szukasz z chęcią ci pomogę:) jestem krótko ściętym młodym chłopakiem o wysportowanej sylwetce beż nałogów mam 180cm wzrostu ciemny blond włosów oraz niebieskie oczy jeśli chodzi o wygląd to daj znać a prześlę Ci kilka fotek a sama ocenisz:D pozdrawiam Daniel
Mój mail: dadiwisnia@gmail.com
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Ładna blondynka chcę aniołka

Post autor: piotr.piotr »

Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ