PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

Ogłoszenia kobiet
Kasiula89
Posty: 4
Rejestracja: 15 września 2021, 23:24 - śr

PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

Post autor: Kasiula89 »

PILNIE!
Tylko Metoda kubeczkowa!
Szukamy dawcy na ten weekend (22-23.04) niestety dawca z którym mieliśmy się spotkać się rozmyślił. Szukamy osoby chcącej pomóc bezinteresownie która dojedzie do Koszalina bez noclegu, więc najlepiej preferowany są osoby z okolic. Zależy nam na każdy cyklu, wiec tylko poważne oferty pomocy.
    Kasiula89
    Posty: 4
    Rejestracja: 15 września 2021, 23:24 - śr

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: Kasiula89 »

    Aktualne!!!
    Wleki
    Posty: 7
    Rejestracja: 21 kwietnia 2023, 20:06 - pt

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: Wleki »

    Jestem chętny mój nr jestem młody zdrowy pracowity i ładny😚 mój nr 452 541 511
    drdre30
    Posty: 47
    Rejestracja: 14 stycznia 2022, 09:25 - pt

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: drdre30 »

    Jestem ze Szczecina, niestety późno przeczytałem wiadomość, jeśli chcecie to omówić bardzo dokładnie na kolejny miesiąc proszę o priv: arnold2401@onet.pl Brunet 180cm, niebieskie oczy, BMI w normie, do tej pory z sukcesami pomagałem w Niemczech. Pozdrawiam
    wegas333
    Posty: 303
    Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: wegas333 »

    Zapłodnię
    killer85
    Posty: 24
    Rejestracja: 20 marca 2023, 12:34 - pn
    Lokalizacja: Łódź

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: killer85 »

    179cm/85kg/38lat / AB RhD+ / nie unika odpowiedzialności/chętnie się spotkam na rozmowę /metoda bez znaczenia byle skuteczna /jestem z łodzi/dojadę / bez nałogów no pracoholik/ wykształcenie techniczne maturalne pełne / brak dzieci / nigdy żadnej parze ani singielce nie miałem okazji pomóc
    wegas333
    Posty: 303
    Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: wegas333 »

    Podaruję spermę
    Marcin Stasinski
    Posty: 25
    Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: Marcin Stasinski »

    Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Pomagam metodą kubeczkowa. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
    wegas333
    Posty: 303
    Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: wegas333 »

    Osiemnaście lat i trzy miesiące mogę zapłodnić
    admin
    Site Admin
    Posty: 1683
    Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
    Lokalizacja: net
    Kontakt:

    Re: PILNIE SZUKAMY DAWCY NA WEEKEND KOSZALIN

    Post autor: admin »

    Ale co?
    wegas333 pisze: 15 maja 2023, 11:48 - pn Osiemnaście lat i trzy miesiące mogę zapłodnić
    Podpis:
    W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
    E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
    Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
    ODPOWIEDZ
    • Podobne tematy
      Odpowiedzi
      Odsłony
      Ostatni post