Zostań fajnym Tatą :)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
MamaTataDziecko
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2023, 20:59 - pt

Zostań fajnym Tatą :)

Post autor: MamaTataDziecko »

Hej,

Szukam ojca dla mojego przyszłego dziecka. Nie robię tego ze względu na stronę finansową bo sama mogłabym wychować dziecko. Ani też z desperacji - mam możliwość zajścia w ciążę ze sprawdzonym dawcą. Uważam jednak, że ojciec jest ważnym elementem tożsamości dziecka i dobra z nim relacja jest gwarantem dobrego rozwoju emocjonalnego.

Szukam kogoś z kim mogłabym nawiązać przyjacielskie relacje raczej niż wchodzić w związek. Proszę aby nie pisali do mnie dawcy spermy. Chodzi mi o wspólne wychowanie i wspieranie się wzajemne w roli mamy i taty.

Trochę o mnie: dobre parametry dotyczące rezerwy jajeczkowej potwierdzone badaniami. Wysportowana, wykształcenie wyższe ścisłe, znajomość kilku języków obcych - brzmi pretensjonalnie ale napisałam z grubej rury, żeby wstępnie była o mnie jakaś informacja.

W jaki sposób chciałabym wychować dziecko? W otwartości, wspierając naturalną ciekawość, nie narzucając ale pokazując bardzo ciekawy świat wokół.

Szukam ciepłego, życzliwego faceta. Możesz być gejem.

Pisz proszę tylko na maila mamatatadziecko2023@gmail.com
lieutenant_wolf
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Zostań fajnym Tatą :)

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post