Poznam kobietę, która chce mieć dziecko i partnera.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
pragnestabilizacji
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2023, 16:24 - ndz

Poznam kobietę, która chce mieć dziecko i partnera.

Post autor: pragnestabilizacji »

Poznam kobiete, ktora chcialaby miec dziecko. W dluzszej perspektywie mozliwe wiecej dzieci. Szukam kobiety opiekuńczej, inteligentnej, wyrozumialej, spokojnej z delikatna nutka romantyzmu. Nie szukam kobiety aroganckiej, plytkiej dla ktorej zycie oznacza tylko siedzenie na instagramie caly dzien, portalach plotkarskich, robieniu sztucznych rzęs, majacej kompleksy, traktowaniu faceta jak bankomatu wiec prosze takie Panie o nie pisanie. Natomiast reszte kobiet, ktore sa zainteresowane poznaniem normalnego faceta z normalnym podejscie do zycia, sa wartosciowe, zapraszam do kontaktu i poznania mnie.
Szukam zwiazku opartego na milosci, szacunku, ogromnej przyjazni i dzieleniu wspolnych pasji. Jestem otwarty tez na inne propozycje typu co-parenting jesli nie udalo by sie stworzyc zwiazku a kobieta miala by cechy na dobrego rodzica. Szukam kobiety na terenie calego kraju, nie ograniczam sie tylko do mojej miejscowosci bo poznanie kogos wyjatkowego oznacza czasami nawiazanie relacji z kims z drugiego konca kraju. Dla przyszlej rodziny moge zmienic miejsce zamieszkania. Jestem po 30. Wiecej w prywatnych wiadomosciach.
Zapraszam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post