Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Ogłoszenia kobiet
ASIK123
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2023, 11:18 - wt

Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: ASIK123 »

Witam

mam 39 lat i wraz z mężem od lat staramy się o dziecko bezskutecznie. Po ostatnich badaniach wyszło, że mąż nie może a bardzo by chciał zostać tatą.
Szukamy dawcy który zgodziłby się nam pomóc metodą kubeczkową.

Pokryjemy koszty aktualnych badań infekcyjnych oraz jakości nasienia. Pokryjemy również ewentualne koszty dojazdu oraz oferujemy niewielki dodatek finansowy za udzieloną nam pomoc.

W związku z b. dużym odzewem postanowiłam dodać informacje, które pozwolą zawęzić grono chętnych.
Proszę o kontakt zdecydowanych panów o następujących cechach fenotypowych:
- preferowana grupa krwi: RhD- (koniecznie) najlepiej AB, ale pozostałe też może być, ważny współczynnik - u mnie wcześniej wystąpił konflikt serologiczny i ciąża się nie udała.

Proszę panów którzy szukają metody naturalne żeby sobie odpuścili. My na prawdę nie jesteśmy zainteresowani. Cenimy sobie wierność małżeńską. Proszę zrozumcie to i uszanujcie.




konkretne osoby proszę o kontakt na araantis123@gmail.com
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2023, 13:28 - czw przez ASIK123, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: Kamil1985 »

Chętnie pomogę zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: wegas333 »

Pomogę młody duża ilość spermy
filiplou
Posty: 28
Rejestracja: 05 sierpnia 2021, 17:20 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: filiplou »

Witam, napisalem na e-mail 😊 pozdrawiam
piotrus.cichocki
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:28 - ndz

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: piotrus.cichocki »

Wysoki, niebieskooki mężczyzna, z wyższym wykształceniem ( mgr inż.) pomoże w zapłodnieniu zdecydowanej parze lub kobiecie. Gwarantuje 100% dyskrecji oraz zdrowia. Mam 38 lat, posiadam własne potomstwo. ( Płock )
Zapraszam do kontaktu pod adresem piotrus.cichocki@wp.pl
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: sneforov »

Cześć.

Mogę pomóc.33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Pozdrawiam i zapraszam
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: wegas333 »

Młody spora ilość spermy
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia lipec-sierpien

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt michu8386@wp.pl 608492268
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post