Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Ogłoszenia kobiet
tado
Posty: 81
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: tado »

:)
tomus2701
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 2012, 10:49 - ndz

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: tomus2701 »

Pomogę kobiecie zajść w ciążę ojciec dwójki zdrowych dzieci (bliźniaczki) Metoda naturalna lub kubeczkowa .

Email poznamcie90@gmail.com
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna.
Pablo1990
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2023, 10:00 - wt

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: Pablo1990 »

Witam z miła chęcią cię zapłodnię zadzwoń 695455910
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl
padi.damian89
Posty: 4
Rejestracja: 20 września 2023, 21:44 - śr

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: padi.damian89 »

Witaj ;)
Chętnie spełnię Twoje marzenie, mam 34 lata sylwetka całe życie szczupła, teraz na późniejsze lata mięśnie robią się same 😆także na dzień dzisiejszy sylwetka wysportowana, z życia to delikatny wariat że mnie ale jeśli chodzi o planowanie i życie codzienne staram się być rozsądny ☺️☺️☺️☺️ Wydaje mi się że raczej potrafię wykorzystać każdą chwilę i każdy moment by nie było nudno, raczej jestem z tych chłopaków którzy nie wiedzą na tyłku ale zarazem twojvdzieciaczek będzie pełen życia o myślę że życie wykorzysta w 100% hmm....co ci jeszcze powiem hmmm.m.mKrew BrH- więc jedna z rzadszych jakie są a tak poza tym to Pozdrówka 😊P. S.
Będziesz chciała to się odesz 😊, aaaa i synka mam w wieku 11 lat i powiem Ci że dzieciak to jest coś pięknego. Jeszcze jak Mój l pełen życia zdrowia....mmm....gory, morze ,wslpolne wypady rowerami 😍😍😍😍😍😍🥰
Hmm....resztę info na wyśle ci na priv czy tam mail...
padi.damian89@gmail.com
Pozdrówka 😊
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Jasne niebieskie oczy. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl NIESZCZEPIONY
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: Sympatyczny »

Hejka Mam 37 lat ale każdy mówi że jestem młodszy i dają mi poniżej 30 może dlatego że uprawiam sport od zawsze, w szkole jeździłem na zawody w każdej dyscyplinie ale zdecydowałem się na piłkę nożną, później doszła szkoła muzyczne udzielałem się w różnych zespołach do tego ochotnicza straż pożarna itd ogólnie jestem bardzo aktywny, obecnie ćwiczę Crossfit i chodzę na Bachate. Prowadzę własną firmę transportową, Mam grupę krwi 0Rh+ i posiadam badania potwierdzające płodność, bez żadnych chorób przewlekłych i żadnych chorób genetycznych.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2023, 15:08 - ndz przez Sympatyczny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Byku115
Posty: 1
Rejestracja: 10 marca 2023, 21:50 - pt

Re: Szukam chłopaka który mnie zapłodni ( bardzo pragnę mieć dziecko )

Post autor: Byku115 »

Cześć bardzo chętnie ci pomogę mam 21 lat ale mam już doświadczenie ponieważ mam już swoje dzieci pisz SMS na numer telefonu 533-040-495
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post