Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Ogłoszenia kobiet
Joanna28
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2023, 11:22 - śr

Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Joanna28 »

Witamy wszystkich.Jestesmy małżeństwem od 3 ech lat.W zasadzie od samego początku bardzo intensywnie staraliśmy się o dziecko.Po roku bezskutecznych starań udaliśmy się do kliniki na badania.Okazalo się że mąz ma bardzo słabe nasienie.Mimo to przystąpiliśmy do trzech inseminacji a potem do 3 ech prob metoda invitro,co nieco zrujnowało nas psychicznie i finansowo.Po długich rozmowach zdecydowaliśmy żeby przynajmniej nasze dziecko odziedziczyło geny po mamie.Dlatego więc szukamy dawcy który jest podobny do mojego męża.Nikt nie wie o tym pomyśle ze znajomych i rodziny i chcielibyśmy by tak zostało do końca.Jesli jesteś w stanie pomóc to poezja email: Asia1995gg@gazeta.pl
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Moratur »

Napisałem na email
Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 87 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: ‪sneforov@gmail.com
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl doświadczenie skuteczność 💯 uczciwy delikatny skuteczność zapraszam ostatnio metodą naturalną Panią z Łodzi powiadomiła mnie że jest w ciąży 🥰 BLIŹNIĘTA będą 😉
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: wegas333 »

Młody spora ilość spermy a skąd dokładnie jesteś i kiedy masz płodne dni pozdrawiam
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl ☺️
Marcin Stasinski
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2020, 16:14 - ndz

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Marcin Stasinski »

Witam, mam 42 lata, wzrost 192cm, waga 92 kg, krew 0 Rh+, oczy piwne, wykształcenie wyższe techniczne, jestem z kujawsko-pomorskiego, z Bydgoszczy jestem tatą, mam badania nasienia z 2020r. od początku 2020r pomogłem czterem Paniom, posiadam badania na HIV, HCV, HBs, Kiła, Chlamydia z 2021r. Za pomoc nie pobieram żadnych opłat. Pomagam do momentu szczęśliwego zapłodnienia, potem kończą się nasze kontakty. Pokrywam koszty dojazdu oraz dodatkowych badan. Spotykam się 2 do 3 razy w cyklu. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana pomocą to moje wszystkie badania będą do wglądu na spotkaniu. mój email: marcinstasinski409@gmail.com. Pozdrawiam
mnich88
Posty: 43
Rejestracja: 29 września 2020, 23:32 - wt

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: mnich88 »

Napisałem wiadomość na mail
Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Marcepan »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post