Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Ogłoszenia kobiet
Stanlee88
Posty: 48
Rejestracja: 28 marca 2023, 00:13 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Stanlee88 »

Witam, jeżeli aktualne to zapraszam do kontaktu blackstanley88@wp.pl chętnie pomogę
tomi34
Posty: 33
Rejestracja: 13 stycznia 2022, 21:19 - czw

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: tomi34 »

Zapraszam do kontaktu
nowakow7
Posty: 43
Rejestracja: 17 czerwca 2020, 09:09 - śr

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: nowakow7 »

Pomogę bezpłatnie kobiecie lub parze w poczęciu dziecka. Posiadam doświadczenie jako dawca nasienia. Mam 190 cm wzrostu, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie, Gwarantuje 100% dyskrecji i zdrowia - Płock
Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Samotny Wilk78 »

Bardzo chętnie pomogę .
Odezwijcie się wysoki brunet, 4 zdrowych dzieci. Brązowe oczy grupa rh+. Dyspozycyjny i wykształcony. Samotnywilk78@interia.pl
Pawlus
Posty: 97
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Pawlus »

Pomogę pokryje667421177
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Michał ogier »

Joanna28 pisze: 14 czerwca 2023, 20:25 - śr Witamy wszystkich.Jestesmy małżeństwem od 3 ech lat.W zasadzie od samego początku bardzo intensywnie staraliśmy się o dziecko.Po roku bezskutecznych starań udaliśmy się do kliniki na badania.Okazalo się że mąz ma bardzo słabe nasienie.Mimo to przystąpiliśmy do trzech inseminacji a potem do 3 ech prob metoda invitro,co nieco zrujnowało nas psychicznie i finansowo.Po długich rozmowach zdecydowaliśmy żeby przynajmniej nasze dziecko odziedziczyło geny po mamie.Dlatego więc szukamy dawcy który jest podobny do mojego męża.Nikt nie wie o tym pomyśle ze znajomych i rodziny i chcielibyśmy by tak zostało do końca.Jesli jesteś w stanie pomóc to poezja email: Asia1995gg@gazeta.pl
Cześć witaj jestem do dyspozycji kiedy zaczynamy 724392566tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
Andrzej5888
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2023, 20:25 - ndz

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Andrzej5888 »

Witam jeśli chcecie mogę wam pomoc zrobie to z przyjemnością i bez kasy mój numer tel 797694060
Pawełmaj
Posty: 54
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Pawełmaj »

Witam
Mam 40lat dwójkę dzieci w wieku 2 i 4 lata.
Jestem szczupłym ciemno blondynem o niebieskich oczach grupa krwi 0Rh+. Jestem z okolic Łodzi.
Jak coś zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Młode małżeństwo chce mieć dziecko

Post autor: Michał ogier »

Joanna28 pisze: 14 czerwca 2023, 20:25 - śr Witamy wszystkich.Jestesmy małżeństwem od 3 ech lat.W zasadzie od samego początku bardzo intensywnie staraliśmy się o dziecko.Po roku bezskutecznych starań udaliśmy się do kliniki na badania.Okazalo się że mąz ma bardzo słabe nasienie.Mimo to przystąpiliśmy do trzech inseminacji a potem do 3 ech prob metoda invitro,co nieco zrujnowało nas psychicznie i finansowo.Po długich rozmowach zdecydowaliśmy żeby przynajmniej nasze dziecko odziedziczyło geny po mamie.Dlatego więc szukamy dawcy który jest podobny do mojego męża.Nikt nie wie o tym pomyśle ze znajomych i rodziny i chcielibyśmy by tak zostało do końca.Jesli jesteś w stanie pomóc to poezja email: Asia1995gg@gazeta.pl
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post