🔥 Zdrowy dawca nasienia z badaniami 2024 🔥 https://dawcanasienia.tilda.ws/

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

🔥 Zdrowy dawca nasienia z badaniami 2024 🔥 https://dawcanasienia.tilda.ws/

Post autor: sneforov »

Cześć.

Pomogę pani zajść w ciążę i mieć dziecko.
Więcej o mnie: https://dawcanasienia.tilda.ws/

Mam 34 lata (1989). Wzrost 178 cm, waga 75 kg.
Grupa krwi: ARhD+.
Atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat (z 2018).

Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń.
Nie mogę przyjść do ciebie. Mieszkam w Katowicach.
Pomagam za darmo.
Email: sneforov@gmail.com

Szukam możliwości zostania dawcą nasienia dla dziewczyny/kobiety, małżeństwa o orientacji tradycyjnej lub nietradycyjnej.
Żonaty Mam zdrowe dziecko - córkę. Kto szuka okazji do poznania przyszłego męża - nie trafiłeś pod właściwy adres, nie mam planów opuszczania rodziny. Kocham moje dziecko i chcę je wychować.
Powodem bycia tutaj jest posiadanie kolejnych biologicznych dzieci, ale żona ze względu na stan zdrowia nie ma możliwości ponownego porodu. Warunki kontaktu z dzieckiem lub brak kontaktu w przyszłości ustalane są indywidualnie.
Opisz jak widzisz możliwość darowizny - a omówimy wszystkie szczegóły. Wolę dawać tylko rodzinie, bez kontaktów seksualnych, bo nie chcę złapać jakiejś choroby.
A w każdym razie - udostępnię wszystkie moje świeże ankiety. Proszę również o przygotowanie się na to, że ja również będę chciał zobaczyć dla mnie nowe badanie na krytycznych analizach, ponieważ chcę, aby dziecko urodziło się jak najzdrowsze.
O sobie: zdrowy fizycznie i psychicznie, bez poważnych chorób, w rodzinie wszyscy zdrowi krewni mieli się dobrze. Regularnie co najmniej raz na godzinę poddaję się badaniom kompleksowo całego ciała.
W korespondencji prywatnej mogę przesłać wyniki badań stanu zdrowia.

Aktualne analizy na maj 2023:
Badanie nasienia: spermogram wykonany dosłownie 27 kwietnia 2023, zgodnie z nim wszystkie wskaźniki wydają się być normalne, wskaźniki liczby plemników przekraczają minimalną granicę normy o 4-5 razy.

Badanie nasienia, Morfologia (25 parametrów), Kiła, badanie przesiewowe (VDRL), Syphilis, HBs antygen, HIV Ag/Ab Combo, HCV przeciwciała, Herpes simplex (HSV) 1/2 IgG/IgM, Chlamydia trachomatis IgG/IgM/IgA, TORCH profil 10 IgG (Toxoplasma gondii IgG, Rubella IgG, Cytomegalowirus IgG, Herpes simplex typu1 IgG, Herpes simplex typu2 IgG, Bordetella pertussis IgG, Chlamydia trachomatis IgG, Parwowirus B19 IgG, Treponema pallidum IgG, Varicella Zoster IgG),
Mocz, analiza ogólna, HBs przeciwciala, HBs antygen, HCV przeciwciała, D-dimer, ilościowo, Testosteron wolny, Insulina, Kortyzol, TSH, Testosteron,
CEA, PSA całkowity, Bilirubina, Gamma-glutamylotransferaza GGTP, Fosfataza alkaliczna ALP, Lipaza, Amylaza, RF, ilościowo, Wapń całkowity, Fosfor nieorganiczny, Żelazo, Albumina, Ferrytyna, AST, ALT, Mocznik, Kreatynina, Kwas moczowy, Lipidograma, Chlorki, Magnez, Glukoza, Sód, Potas, Proteinogram,
HOMA-IR, Hemoglobina glikowana HbA1c, Odczyn Biernackiego (OB), Mocz, analiza ogólna, i wiele innych.

Opiszę trochę mój tryb życia:
Jeśli chodzi o zdrowie to jest dobrze. Co roku sprawdzam całe ciało - i wszystko jest w porządku. Dokładniej: ogólna analiza krwi, moczu itp. - wszystko w porządku, biochemia krwi na sprawdzenie funkcjonowania wszystkich krytycznych narządów wewnętrznych - wszystko w porządku (jedyne, że bilirubina trochę odbiega od normy, ale lekarze twierdzą, że wszystko jest w porządku), wszystkie badania w kierunku zapalenia wątroby typu A , B, C, HIV, TORCH - wszystko ok, nic nie zaraźliwe Regularnie oddawał krew jako dawca. Mam grupę krwi ARhD+. Wszystkie choroby przenoszone drogą płciową są nieobecne i nigdy nie były. Cukrzyca, rak i inne podobne choroby, o których zwykle wszyscy słyszą, są nieobecne.
Wszystkie choroby przenoszone drogą płciową są nieobecne i nigdy nie były. Cukrzyca, rak i inne podobne choroby, o których zwykle wszyscy słyszą, są nieobecne.
W wieku około 27 lat chciał brać udział w bójkach bez reguł i wcześniej postanowił zrobić badanie całego ciała na maksymalnych obrotach: zrobił rezonans mózgu, wszystkie stawy, narządy jamy brzusznej - wszystko było w porządku . Jeśli chodzi o narządy jamy brzusznej, stawy, naczynia główne, tarczycę - wszystko ok, wszystkie hormony też w porządku. Gastroskopia, kolonoskopia - też wszystko ok. Zęby też mam zdrowe, oczywiście nie bez plomb, ale nie było żadnych problemów, a lekarze zawsze mówili, że mam całkiem zdrowe zęby. Wzrok 100% - i to po 15 latach aktywnego przebywania przed monitorem) Serce, płuca - wszystko ok. Aktywność seksualna jest bardzo wysoka, ale nie chodziłem w lewo i prawo, ponieważ moje wartości moralne powstrzymywały to wszystko, ale na próżno :)
Wszystkie te badania, MRI itp. Mogę bez problemu pokazywać przez większość lat (w szafce elektronicznej), kiedy nasza rozmowa dojdzie do czegoś ostatecznego i zobaczyć to wszystko w dynamice.
Był okres, kiedy zainteresowałem się drzewem mojej rodziny i przeszukałem je na podstawie zapisów krewnych i archiwów do 6 pokolenia - wszyscy żyli 70-80+ lat, było kilku 90+. Żadne z nich ani ich najbliżsi krewni lub rodzice nie mieli problemów psychicznych ani poważnych problemów zdrowotnych. Dziadkowie mają standardowe problemy z nadciśnieniem, ale nic tak krytycznego. Rodzice również są zdrowi, w 2020 roku również wykonałem dla nich pełen pakiet badań na ciele - nie ma żadnych nieprawidłowości. Istnieją pewne drobne problemy, takie jak zgaga po przejadaniu się, ale wskaźnik masy ciała u wszystkich osób jest normalny. Wszyscy mają ponad 178 cm wzrostu.
Jeśli chodzi o zdrowie, staram się prowadzić zdrowy tryb życia.
Nie piję, nie palę, nie zażywam narkotyków.
Szkołę ukończył ze złotym medalem, zajmował czołowe miejsca w olimpiadach z matematyki, fizyki, chemii, informatyki, prawa, języka angielskiego.
Zawsze brał udział w roli konferansjera na wszystkich feriach szkolnych i pozaszkolnych, gdyż miał dość mocny głos, dobrą pamięć do zapamiętywania tekstu i różnych wierszy oraz na pewno trochę charyzmy :), student - z czerwonym dyplomem.
Przed ślubem podróżował trochę po świecie: Azja, Afryka, Europa, Ukraina. Lubię ekstremalne: latanie samolotem, szybowcem, gokarty, nurkowanie, skoki na bungee.
Lubię być przywódcą, nie lubię polegać na nikim i niczym, uparty, myślę, że większość tego, co osiągnąłem w życiu, jest bardziej związana z wytrwałością i ciężką pracą niż z jakimiś niezwykłymi zdolnościami umysłowymi, chociaż nauka była dana mi łatwo. Jako dziecko byłem bardziej pogodny i duszą towarzystwa, z czasem jakoś wszystko się zmieniło i zacząłem patrzeć na świat logicznie i pragmatycznie.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2024, 01:15 - pt przez sneforov, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: 🔥 Zdrowy dawca nasienia z badaniami 2023. 🔥 33L/ARhD+ Śląsk/Cała Polska. (Para les/para kobiet/singielka/małżeństwo)

Post autor: sneforov »

Aktualne 01.10.2023.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zdrowy dawca nasienia z badaniami 2024

Post autor: sneforov »

Aktualne 02.04.2024.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Zdrowy dawca nasienia z badaniami 2024

Post autor: sneforov »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post