Poszukuje Kobiety mieszkającej na terenie Niemiec która pragnie zostać Mamą

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
insect83
Posty: 3
Rejestracja: 02 września 2021, 09:10 - czw

Poszukuje Kobiety mieszkającej na terenie Niemiec która pragnie zostać Mamą

Post autor: insect83 »

Witam,
Mieszkam na stałe w Niemczech i poszukuje Kobiety, z którą mógłbym spłodzić i razem wychować dziecko. Krótko o mnie, mam 40 lat, wykształcenie wyższe, jestem osobą wysoką i szczupłą. Od prawie 15 - tu lat mieszkam w niemczech, także dziecko otrzyma również obywatelstwo niemieckie, posiadam dobrą i ustabilizowaną sytuację finansową ( własną firma ), także czas i pelne poświęcenie uwagi gwarantowane. Preferuję Panie zamieszkałe na terenie Niemiec, najlepiej NRW aczkolwiek wszelkie inne propozycje również będę brał pod uwagę.
Pozdrawiam
Grzegorz
grzes.samotny@gmail.com
EDIT: Nie szukam Kobiety, która w szybki i łatwy sposób chce się " ustawić ", w życiu. Oczywiśćie jak napisałem, biorę pełną odpowiedzialność finansową i materialną związana z wychowaniem i utrzymaniem, ale oczekuje zaangażowania z obu stron. Nie wykluczam związku, także wszystko do omówienia osobiście. Jeśli posiadasz dziecko, również nie jest to dla mnie problem.
insect83
Posty: 3
Rejestracja: 02 września 2021, 09:10 - czw

Re: Poszukuje Kobiety mieszkającej na terenie Niemiec która pragnie zostać Mamą

Post autor: insect83 »

Ogłoszenie nadal aktualne 😀
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post