Poszukiwany mąż i ojciec :)

:arrow: np. Warszawa i Radom
mfcopar30
Posty: 1
Rejestracja: 29 lipca 2023, 17:08 - sob

Poszukiwany mąż i ojciec :)

Post autor: mfcopar30 »

Witam serdecznie,

Szukam kogoś na serio i na resztę życia:) Marzy mi się dwójka uroczych dzieci które będą nas budzić w weekendowe poranki nie dając pospać xD. Jeśli Tobie też to już pół sukcesu, czytaj dalej ;)

Trochę o mnie:
Stabilna finansowo i większa rozmiarowo 29latka (175 cm/95 kg -aczkolwiek waga sukcesywnie spada jednak żeby być fair podaje stan na dzień dzisiejszy) . Mam stałą pracę w której całkiem nieźle zarabiam, w przeciągu roku planuję zakup mieszkania. Mam dość nieudanych związków i obietnic bez pokrycia więc szukam już kogoś na poważnie i na stałe. W wolnym czasie czytam książki, chodzę na basen i od niedawna na fitness bo od pracy biurowej kompletnie zardzewiałam xD. Nie pogardzę też serialem na Netflix czy wycieczka rowerowa.
Ogólnie miła i sympatyczna ze mnie dziewczyna, nie lubię się kłócić, umiem coś tam ugotować itp. Mówi się że będe dobrą żoną xD

Kogo szukam?
Zwykłego faceta, bez długów (czyt. komornika bo jeśli spłacane sukcesywnie to mnie nie obchodzą), niepalącego, potrafiącego się samemu utrzymać (nie obchodzi mnie ile zarabiasz, ważne żeby Tobie starczało na zycie i mógłbyś od czasu do czasu kupić coś dziecku czy dołożyć się do wakacji).
Idealnie jakbyś był mojego wzrostu lub wyższy ale to nie warunek.
Koniecznie województwo mazowieckie bo pracę mam w Warszawie ;p
Wygląd, rozmiar ubrania itp nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia byle było między nami "flow", znaczy żebyśmy mogli ze sobą rozmawiać na różne tematy i się nie nudzić a reszta przyjdzie z czasem :)

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie więcej zapraszam do rozmowy, najłatwiej przez maila : mfcopar30@o2.pl bo tu jestem rzadko.

Mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś z kim złapie wspólny język 😛
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post