Dam zaplidnic zone

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
mnich88
Posty: 43
Rejestracja: 29 września 2020, 23:32 - wt

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: mnich88 »

perry2938
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: perry2938 »

Zapraszam na Priv
Tomasz99
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Tomasz99 »

Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Marcepan »

Figiel
Posty: 4
Rejestracja: 01 września 2023, 14:26 - pt

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Figiel »

Witam, aktualne?
Maciekk
Posty: 19
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Maciekk »

Cześć, mam 23 lata, jestem brunetem o piwnych oczach oraz lekkim zaroście, mam 1.94m wzrostu oraz ładną sylwetkę. Jestem postawnym facetem o szerokich barkach, dostałem to w genach po moim ojcu. Prowadzę aktywny oraz zdrowy życia. Jestem także 100% zdrowy, mogę to zagwarantować, wiem, że jest to na pewno tak sama ważne dla Was jak dla mnie.

Jestem normalnym mężczyzną z różnymi pasjami z zadowoleniem kroczącym przez życie oraz szukającym swojego ja. Dużo ćwiczę, lube spędzać aktywnie czas wolny, siłownia, góry czy rower. Jestem ścisłowcem. Lubię także fotografikę.

Mieszkam na Śląsku. Jestem dyskretny, zdrowy, dyspozycyjny czasowo, młody, płodny oraz chętnie
pomogę. Mam dużo młodego nasienia, preferuje zapłodnienie naturalne. Nie zamierzam mieszać się w Wasze życie prywatne, ani w życie dziecka.

Z wielką przyjemnością pomógłbym spełnić Wasze marzenie i pomoc wam z kolejnym dzieckiem, które pokochacie.

Obojętnie od decyzji życzę ci powodzenia oraz aby wszystko związane z zapłodnieniem i samą ciążą poszło dobrze,


W trakcie dni płodnych mógłbym być kilka razy, mam duże młodego nasienia, zdaje sobie sprawę, że jestem młodym facetem, docelowo szukacie kogoś starszego. Jednakże podchodzę poważne do życia oraz do tej relacji. Także mam swoje życie i chce pomoc wam, a przy okazji spełnić siebie.

Co do kontaktu preferuje e-mail, potem możemy także ustalić wszystko telefonicznie.

e-mail: macieksadowski15@gmail.com
Radośćzycia
Posty: 4
Rejestracja: 18 października 2023, 01:47 - śr

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Radośćzycia »

Witajcie. Jakie wymagania macie iw jakim wieku szukacie. Pozdrawiam serdecznie Grzegorz
Bartek93Kato
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwietnia 2023, 21:59 - sob

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Bartek93Kato »

Proszę o kontakt 30 letni singiel z Katowic. Mail: bmd199305@wp.pl
Tomasz99
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Tomasz99 »

Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dam zaplidnic zone

Post autor: Michał ogier »

sluzacy6s pisze: 12 sierpnia 2023, 23:03 - sob Szukam.facetow ktorzy szukaja okazji by zaplidnic cudza zone. Msmy juz 1 dziecko od zapladniacza 4 lata czas na kolejne. Propozycjja bwdzue akrualna dla panow od pazdziernika. Mile widziani dojrzali panowie
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie 724392566tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post