Szukam dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
truskawka1988
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2023, 11:29 - wt

Szukam dawcy nasienia

Post autor: truskawka1988 »

Dzień dobry,
Szukam dawcy nasienia. Metoda zapłodnienia kubeczkowa (tylko).
O mnie: szczupła, wysoka blondynka, niebieskie oczy, bez nałogów, wykształcenie wyższe, 35 lat
Dawca najlepiej z województwa małopolskiego, ewentualnie województwo śląskie.
Dawca powinien posiadać aktualne badania nasienia, być zdrowy (aktualne badania na choroby weneryczne, HIV itd)bez nałogów. Zapraszam Panów (mogą być żonaci), wiek do 40 lat. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
Całkowita anonimowość i dyskrecja. Kontakt tylko i wyłącznie z wybranym dawcą.
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: ‪sneforov@gmail.com
Kubacreampie
Posty: 20
Rejestracja: 26 listopada 2022, 06:29 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Kubacreampie »

Jestem zainteresowany :)

Jeśli chodzi o mnie, posiadam aktualne badania, regularnie oddaje krew, zdrowo się odżywiam oraz nie pije ani nie pale papierosów.
Mam 23 lata, 177cm wzrostu, piwne oczy, przeciętnej budowy brunet. Skończyłem szkole średnią ze zdaną maturą i aktualnie prowadzę własny biznes. Jestem z woj kuj-pom, mogę dojechać w każdy rejon Polski.

Co do zapłodnienia metoda dowolna

Kacper.beznazwiska@op.pl
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: wegas333 »

18 lat pomogę
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt patryk.nowak.96@wp.pl 608492268
Mc hummer
Posty: 44
Rejestracja: 27 grudnia 2022, 00:36 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Mc hummer »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: wegas333 »

Pomogę
Samotny Wilk78
Posty: 29
Rejestracja: 02 września 2023, 16:27 - sob

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Samotny Wilk78 »

Dzień dobry, chętnie pomogę samotnywilk78@interia.pl
187, brunet, wykształcony, mam 4 dzieci
Doświadczony i delikatny 40 lat
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt michu8386@wp.pl 608492268
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Michał ogier »

truskawka1988 pisze: 18 sierpnia 2023, 13:46 - pt Dzień dobry,
Szukam dawcy nasienia. Metoda zapłodnienia kubeczkowa (tylko).
O mnie: szczupła, wysoka blondynka, niebieskie oczy, bez nałogów, wykształcenie wyższe, 35 lat
Dawca najlepiej z województwa małopolskiego, ewentualnie województwo śląskie.
Dawca powinien posiadać aktualne badania nasienia, być zdrowy (aktualne badania na choroby weneryczne, HIV itd)bez nałogów. Zapraszam Panów (mogą być żonaci), wiek do 40 lat. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
Całkowita anonimowość i dyskrecja. Kontakt tylko i wyłącznie z wybranym dawcą.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość 724392566tylko esemes zapraszam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post