para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
dwie_dziewczyny
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2023, 13:49 - pn

para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: dwie_dziewczyny »

Cześć.
Jesteśmy parą les (39-40 lat) i poszukujemy najchętniej pary gejów (lub bez pary...) celem wspólnego zaangażowania się w "projekt dziecko".

Mieszkamy w okolicach Krakowa, jesteśmy niezależne finansowo i zmotoryzowane.

Zasadniczo, nie oczekujemy wsparcia finansowego od przyszłego ojca, ale jeśli byłaby taka chęć z Twojej / Waszej strony, to oczywiście będzie to mile widziane i do ustalenia szczegółowo.
Jesteśmy chętnie, żeby współdzelić się opieką nad dzieckiem, gdy się już pojawi, ale również nie jest to warunek najważniejszy. Wszystkie kwestie są do ustalenia.
Na pewno zależy nam, żeby dziecko miało Tatę wpisanego w dokumenty i nie było NN! Reszta jest do dogadania według wspólnych chęci i możliwości.

Z racji naszego wieku, raczej interesują nas konkretne deklaracje, gdyż "zegar tyka". Szukamy osoby kontaktowej, która będzie dostępna i dyspozycyjna, jak będzie to potrzebne.
Obie mamy grupę krwi "+" więc dobrze by było, żeby przyszły tata też miał "+" w swojej grupie, żeby uniknąć komplikacji.

Interesuje nas metoda "kubeczkowa" lub też później klinika, jeśli by się przez jakiś czas nie udawało zajść w ciążę. Za oferty metody naturalnej, serdecznie dziękujemy!

Będzie nam miło Cię poznać, więc jeśli dziecko to Twój plan / cel / marzenie, to daj proszę znać.

Bądźmy dorośli nie nie marnujmy swojego czasu na oferty, które nie są poważne, dotyczą wyłącznie metody naturalnej itd.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami!

ps. kręcone włosy będą dodatkowym atutem! (ale nie koniecznym wymogiem!)
Facet-Kr
Posty: 5
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 21:58 - pt

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: Facet-Kr »

Witam mam 35 lat mieszkam w okolicach Krakowa pragnę dziecka proszę o kontakt
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Damian1
Posty: 3
Rejestracja: 12 października 2023, 21:34 - czw

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: Damian1 »

Hej, chciałbym się z wam skontaktować - poproszę o wiadomość na priv
ML80
Posty: 7
Rejestracja: 14 marca 2020, 16:53 - sob

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: ML80 »

Hej :)
Bardzo sie ciesze ze po chwili przerwy zajrzalem na ta strone i zobaczylem Wasze ogloszenie.
Z tej strony Michal i Lukasz (pisze Michal), para gejow z Warszawy. Jestesmy obaj z rocznika 1980, mamy stabilny zwiazek od 11 lat, kochajace rodziny i nie najgorsza sytuacje zyciowa jesli chodzi o sprawy finansowe.
Chcielibysmy zostac ojcami, najlepiej z para dziewczyn. Jesli ogloszenie jest jeszcze aktualne, dajcie znac :)

jesli wolicie kontakt przez mail to moj michal.okraska@interia.pl

Pozdrowienia,
Michal
Dawid1997
Posty: 63
Rejestracja: 09 listopada 2021, 12:17 - wt

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: Dawid1997 »

Witam
Bardzo chętnie wam pomogę.Pomogłem już wielu parom.Piszcie na email dawid15234@wp.pl
Pozdrawiam
Dawid
Tumi
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2024, 21:38 - pt

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: Tumi »

Hey
Mam na imię Marcin i piszę do Was w odpowiedzi na Wasze ogłoszenie , w której szukacie osoby gotowej na wspólne rodzicielstwo. Chciałbym wyrazić swoje głębokie zainteresowanie tą niezwykłą podróżą i możliwością współpracy z Wami w wychowywaniu dziecka.

Od dawna marzę o byciu ojcem. Rozumiem, że rodzicielstwo to wielkie zobowiązanie i jestem całkowicie gotowy podjąć tę odpowiedzialność. Moim priorytetem jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, miłości i wsparcia w jego rozwoju.

Chętnie porozmawiam więcej o moich wartościach, przekonaniach oraz oczekiwaniach co do rodzicielstwa. Również chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich przekonaniach. Uważam, że otwarta komunikacja i wspólne wartości są kluczowe w tak ważnej decyzji.

Mogę zapewnić, że jestem w stabilnej sytuacji życiowej, zdrowy i gotowy do podjęcia wszelkich niezbędnych kroków, aby zapewnić naszemu przyszłemu dziecku najlepsze możliwe warunki do wzrostu i rozwoju.

Jeśli uważacie , że moglibyśmy być dobrymi partnerami w tej podróży, bardzo chętnie spotkam się z Tobą, aby omówić nasze możliwości i plany na przyszłość. Proszę daj mi znać, kiedy byłoby Ci wygodnie porozmawiać, abyśmy mogli umówić się na spotkanie.

Z niecierpliwością czekam na Waszą odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,
Marcin T.
dwochM
Posty: 9
Rejestracja: 24 lutego 2024, 01:23 - sob

Re: para les pozna pare gejów (najchętniej, ale nie tylko) w celu posiadania wspólnego dziecka KRAKÓW i okolice

Post autor: dwochM »

Jesteśmy zainteresowani. Dwoch mlodych gejow.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post