Szukam dawcy - metoda naturalna

:arrow: np. Warszawa i Radom
Płodze i znikam
Posty: 230
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: Płodze i znikam »

Pomogę bezinteresownie robert31177@interia.pl
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: Michał ogier »

IzaK pisze: 11 września 2023, 00:02 - pn Cześć,

Mój partner i ja bardzo chcemy mieć dziecko. Niestety, mój partner nie może tego zapewnić i długo na ten temat rozmawialiśmy. Zdecydowaliśmy się na naturalną metodę i szukam kogoś kto to zrobi.
Moje oczekiwania to aktualne badania, wysportowany, wysoki.
Mam 22 lata, 172 cm, 50 kg. Całkiem atrakcyjna
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
OnPomoze32
Posty: 15
Rejestracja: 24 sierpnia 2023, 22:40 - czw
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: OnPomoze32 »

Witajcie :) 31 latek o niebieskich oczach, normalnej sylwetce ciała, ciemny blondyn który lubi aktywnie spędzać czas. Jeśli marzysz o upragnionym szczęściu jakim jest posiadanie dziecka to z chęcią Tobie pomogę :) nie interesuje mnie Twój status związku. Niestety z przyczyn losowych czy Twój partner nie może Ci tego zapewnić bądź jesteś singielką z wyboru a czujesz pragnienie bycia matką z przyjemnością postaram się Tobie pomóc w realizacji Twoich bądź waszych planów. Gwarantuję 100 % anonimowości oraz dyskrecji abyś czuła się komfortowo bo chyba właśnie tu o to chodzi jak i również sam tego oczekuję :) Jestem jak najbardziej zdrowym mężczyzną i wolnym od jakichkolwiek chorób. Zapraszam zdecydowane osoby
perry2938
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: perry2938 »

Witam Pania czy nadal aktualne ogłoszenie z portalu;) zapraszam na priv perry2938@gmail.com
Paolo
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2023, 12:34 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: Paolo »

Sport i zdrowie przede wszystkim, zapraszam do kontaktu a.pawel5@wp.pl
Razah
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2023, 10:46 - śr

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: Razah »

Cześć,
Mam 30 lat, 183 wzrostu, szczupła sylwetka. Jestem wysportowany. Nie spożywam alkoholu, nie palę ani nie zażywam innych używek.
Z zawodu jestem pilotem. Regularnie przeprowadzam pełne badania, mam końskie zdrowie.
Jestem z rodziny w której wszyscy żyją długo.
Pomagałem wcześniej za granicą kilkukrotnie. Nie oddaje nasienia byle komu. W Europie nie mam jeszcze potomstwa.
Metoda inseminacji taka, jaka jest dla Was komfortowa, jestem tu aby pomagać, a nie się bawić.
Nawet w idealnym momencie szansa na poczęcie to około 30%, więc w razie potrzeby możliwe oczywiście kolejne podejścia.
Przed podjęciem decyzji wymagam spotkania się na kawę.
Nie zamierzam brać udziału w wychowywaniu.
Kontakt wyłącznie za pośrednictwem portalu.
Pozdrawiam
MateuszDawca
Posty: 5
Rejestracja: 21 listopada 2023, 14:19 - wt

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: MateuszDawca »

Chętnie pomogę 21 lat 195cm wzrostu 91kg wagi bez chorób wrodzonych wszystkie badania mateuszdawca@gmail.com
lieutenant_wolf
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 35, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (oficer), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam też WhatsAppa itp.
AndrzejRafal
Posty: 7
Rejestracja: 05 grudnia 2023, 14:10 - wt
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: AndrzejRafal »

Dzień dobry,
Jeśli Pani oferta jest nadal aktualna to zapraszam do kontaktu. W moim profilu znajdzie Pani opis i motywacje do oddania swojego nasienia.
Pozdrawiam
Andrzej
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam dawcy - metoda naturalna

Post autor: Michał ogier »

IzaK pisze: 11 września 2023, 00:02 - pn Cześć,

Mój partner i ja bardzo chcemy mieć dziecko. Niestety, mój partner nie może tego zapewnić i długo na ten temat rozmawialiśmy. Zdecydowaliśmy się na naturalną metodę i szukam kogoś kto to zrobi.
Moje oczekiwania to aktualne badania, wysportowany, wysoki.
Mam 22 lata, 172 cm, 50 kg. Całkiem atrakcyjna
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp ,zapraszam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post