Poszukiwany dawca

Ogłoszenia kobiet
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt michu8386@wp.pl 608492268
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Jasne niebieskie oczy. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl NIESZCZEPIONY
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Pozdrawiam i zapraszam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: Michał ogier »

Zosianowak2023 pisze: 14 września 2023, 20:58 - czw Hej,

Jesteśmy parą od 13 lat. Obie spełniamy się zawodowo i prowadzimy zdrowy tryb życia. Kochamy zwierzęta, dobry film, podróże. Obie jesteśmy wolne od chorób genetycznych, nie występowały w naszych rodzinach wady genetyczne.
Pragniemy powiększyć naszą rodzine dlatego poszukujemy dawcy. JEDYNA możliwa metoda jaka nas interesuje to METODA KUBECZKOWA. Bez względu na to, jak bardzo będziesz przekonywać do metody naturalnej - nie zgodzimy się. Wiemy, ze szansa na zajście w ciąże metodą kubeczkową jest mniejsza niż metodą naturalną, nie mniej jednak jesteśmy parą DWÓCH KOBIET, nie interesuje nas sex czy jakiekolwiek zbliżenie z mężczyzną. Jeśli odpowiada Ci metoda kubeczkowa, zapraszamy do kontaktu, jeśli nie - szanujmy wzajemnie swój czas ;)

Szukamy dawcy, który jest zdecydowany i nie odwołuje spotkania dzień przed czy też przestaje się odzywać.
Nie przewidujemy ,,wynagrodzenia”, szukamy dawcy, który chce pomóc bezinteresownie.

Z naszej strony oferujemy pełną anonimowość oraz to, że nie mamy zamiaru ciągać nikogo po sądach. Nie będziemy ubiegać się o alimenty czy kontakt z dzieckiem.
NIE wymieniamy się zdjęciami na e-mail, to nie jest oferta matrymonialna, a nasze zdjęcie nie jest Ci do niczego potrzebne :) od potencjalnego dawcy również nie oczekujemy zdjęcia, jeśli będziesz chciał nam je wysłać ok, ale nie musisz tego robić :)

Jesteśmy jak najbardziej ZA spotkaniem się na kawę i ciastko w celu porozmawiania ( wtedy tez zobaczysz nasze twarze ;) ).

Szukamy dawcy z ŁODZI i bliskich okolic, ewentualnie Warszawa
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie
Jurek Nowak
Posty: 169
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: Jurek Nowak »

Jestem dojrzałym zdrowym i zadbanym facetem który może oddać nasienie do pojemniczka. jurek6056@gmail.com
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: wegas333 »

Dużo nasienie do zapłodnienia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post