Poszukiwany dawca

Ogłoszenia kobiet
Zosianowak2023
Posty: 2
Rejestracja: 14 sierpnia 2023, 12:11 - pn

Poszukiwany dawca

Post autor: Zosianowak2023 »

Hej,

Jesteśmy parą od 13 lat. Obie spełniamy się zawodowo i prowadzimy zdrowy tryb życia. Kochamy zwierzęta, dobry film, podróże. Obie jesteśmy wolne od chorób genetycznych, nie występowały w naszych rodzinach wady genetyczne.
Pragniemy powiększyć naszą rodzine dlatego poszukujemy dawcy. JEDYNA możliwa metoda jaka nas interesuje to METODA KUBECZKOWA. Bez względu na to, jak bardzo będziesz przekonywać do metody naturalnej - nie zgodzimy się. Wiemy, ze szansa na zajście w ciąże metodą kubeczkową jest mniejsza niż metodą naturalną, nie mniej jednak jesteśmy parą DWÓCH KOBIET, nie interesuje nas sex czy jakiekolwiek zbliżenie z mężczyzną. Jeśli odpowiada Ci metoda kubeczkowa, zapraszamy do kontaktu, jeśli nie - szanujmy wzajemnie swój czas ;)

Szukamy dawcy, który jest zdecydowany i nie odwołuje spotkania dzień przed czy też przestaje się odzywać.
Nie przewidujemy ,,wynagrodzenia”, szukamy dawcy, który chce pomóc bezinteresownie.

Z naszej strony oferujemy pełną anonimowość oraz to, że nie mamy zamiaru ciągać nikogo po sądach. Nie będziemy ubiegać się o alimenty czy kontakt z dzieckiem.
NIE wymieniamy się zdjęciami na e-mail, to nie jest oferta matrymonialna, a nasze zdjęcie nie jest Ci do niczego potrzebne :) od potencjalnego dawcy również nie oczekujemy zdjęcia, jeśli będziesz chciał nam je wysłać ok, ale nie musisz tego robić :)

Jesteśmy jak najbardziej ZA spotkaniem się na kawę i ciastko w celu porozmawiania ( wtedy tez zobaczysz nasze twarze ;) ).

Szukamy dawcy z ŁODZI i bliskich okolic, ewentualnie Warszawa
Ostatnio zmieniony 17 września 2023, 12:46 - ndz przez Zosianowak2023, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 286
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: sneforov »

Cześć.
Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Kamil1985
Posty: 315
Rejestracja: 26 września 2022, 17:21 - pn

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: Kamil1985 »

Zapraszam do kontaktu kamil.luczak85@wp.pl , Kalisz
Płodze i znikam
Posty: 230
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: Płodze i znikam »

robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: robert68 »

Cześć , jestem zdrowym dawcą , oczywiście badania przed , reszta na prywatną wiadomość ,
robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: robert68 »

Metoda ktubeczkowa
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: wegas333 »

A kiedy masz płodne dni pozdrawiam
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: pasemko »

Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Poszukiwany dawca

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 188 cm 87 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post