Pomogę spełnić marzenie o dziecku

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
Fradun.2@o2.pl
Posty: 3
Rejestracja: 18 września 2023, 12:44 - pn

Pomogę spełnić marzenie o dziecku

Post autor: Fradun.2@o2.pl »

Witam.
Jestem Przemysław , mam 26 lat, przystojny, miły, kulturalny, inteligenty, z średnim wykształceniem
Włosy ciemny blond
Wzrost 184
Oczy Niebieskie.
Waga 85 kg
Grupa krwi A RH-
Karnacja biała: rasa europejska
Normalna budowa ciała
Bardzo dobry stan zdrowia: stale się badam

-Posiadam aktualne badania wirusologiczne i badania nasienia seminogram: Ogólnie okaz zdrowia co też jest związane z moim zawodem, zdrowo się odżywiam, bez nałogów, bez rodzinnych obciążeń genetycznych.
- chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z takim rodzajem zapłodnienia. Rozumiem kobiety na tym forum i potrafię się dopasować do charakteru i wymagań. Preferuje kontakt telefoniczny i spotkanie zapoznawcze
-Jestem dyspozycyjny. Mogę poświecić całe dni płodne
-Wysyłam własne zdjęcie

-Zapraszam zdecydowane panie i pary.

SZYBKO I SKUTECZNIE.
Metoda do wyboru kubeczkowa lub naturalna. W przypadku zapłodnienia naturalnego musisz być całkowicie zdrowa
Spotkania w Warszawie, Łodzi, Skierniewice, Żyrardów, Grodzisk Maz., Pruszków, Piastów itd.
Kontakt mailowy:
Kontakt telefoniczny: (sms-y osoby zainteresowane)

Nie oczekuję wynagrodzenia, zależy mi tylko na dyskrecji i nie ściganiu po sądach;) Nie będę dążył sam do dalszego kontaktu po zapłodnieniu, ale też nie mam nic przeciwko, aby go utrzymywać - chętnie pomogę kilkukrotnie, aby dzieci miały biologiczne rodzeństwo. Oczywiście gwarantuję dyskrecję i to, że zniknę z Twojego/Waszego życia, ale mogę też zostać przyjacielem/wujkiem - wszystko od Was zależy ;)

Drugiej stronie zostawiam jedynie organizacje miejsca na spotkanie (Warszawa i ewentualnie okolice), czasami/okazjonalnie jestem dostępny na wyjazdy.

Pozdrawiam Przemysław :D
Ostatnio zmieniony 25 marca 2024, 21:42 - pn przez Fradun.2@o2.pl, łącznie zmieniany 4 razy.
ju_styna84
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2023, 15:27 - ndz

Re: Pomogę spełnić marzenie o dziecku

Post autor: ju_styna84 »

hej,

byłabym zainteresowana zapłodnieniem metodę kubeczkową

jestem 39 letnią singielką, 156cm wzrostu, waga 67 kg (wiem ciut ciut za duża ) od dłuższego czasu marzę o dziecku, wydolna finansowo i życiowo, no ale brakuje dziecka... po sadach nie będę Ciebie ciągała gwarantuje

powiedz jakie stawiasz warunki , zgadzasz spotkać się 2x w cyklu?

pozdawriam
Justyna
KA88DAWCA
Posty: 26
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 20:36 - śr

Re: Pomogę spełnić marzenie o dziecku

Post autor: KA88DAWCA »

Justyna prosze o kontakt pw
Aniolki18
Posty: 39
Rejestracja: 20 grudnia 2023, 07:05 - śr

Re: Pomogę spełnić marzenie o dziecku

Post autor: Aniolki18 »

Cześć to jest nasz mail tosia18@interia.pl możesz tu napisać. Bo tel zostawiłam w domu a z tego co pisze to jest służbowy. Pozdrawiamy serdecznie 🙂. Tylko napisz, że to Ty żebyśmy wiedziały 🙂
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post