Szukamy zdecydowanego dawcy

Ogłoszenia kobiet
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Em&Es pisze: 19 września 2023, 14:13 - wt Cześć ;)

Ja i moja partnerka, szukamy dawcy, który pomoże spełnić nam nasze marzenie o posiadaniu maleństwa. Mamy po 35 i 34 lata. Jesteśmy w wieloletnim związku i naprawdę bardzo mocno się kochamy. Mieszamy razem za granicą. W Polsce bywamy równie często, więc ze spotkaniem zapoznawczym nie byłoby problemu. Chętnie napiszemy więcej o sobie na priv ☺️🌹
Liczymy na odzew. Prosimy o przemyślane i konkretne oferty. Metoda wyłącznie kubeczkowa.

Mamy nadzieję, że Cię znajdziemy i dasz nam upragnione dziecko.
Już cieszymy się na Twoją wiadomość!

Z pozdrowieniami 🌹🥰
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam 724392566 tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Em&Es pisze: 19 września 2023, 14:13 - wt Cześć ;)

Ja i moja partnerka, szukamy dawcy, który pomoże spełnić nam nasze marzenie o posiadaniu maleństwa. Mamy po 35 i 34 lata. Jesteśmy w wieloletnim związku i naprawdę bardzo mocno się kochamy. Mieszamy razem za granicą. W Polsce bywamy równie często, więc ze spotkaniem zapoznawczym nie byłoby problemu. Chętnie napiszemy więcej o sobie na priv ☺️🌹
Liczymy na odzew. Prosimy o przemyślane i konkretne oferty. Metoda wyłącznie kubeczkowa.

Mamy nadzieję, że Cię znajdziemy i dasz nam upragnione dziecko.
Już cieszymy się na Twoją wiadomość!

Z pozdrowieniami 🌹🥰
Cześć witaj, kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
cichy.piotrek
Posty: 111
Rejestracja: 13 lipca 2017, 08:27 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: cichy.piotrek »

Pomogę w zapłodnieniu zdecydowanej osobie. Jestem wysokim, niebieskookim facetem z wyższym wykształceniem technicznym. Posiadam własne potomstwo. Więcej informacji podam osobom zainteresowanym ( cichypiotrek@interia.pl ) Płock
Pozdrawiam i zapraszam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post