Szukamy zdecydowanego dawcy

Ogłoszenia kobiet
Em&Es
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwietnia 2023, 15:22 - pt

Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Em&Es »

Cześć ;)

Ja i moja partnerka, szukamy dawcy, który pomoże spełnić nam nasze marzenie o posiadaniu maleństwa. Mamy po 35 i 34 lata. Jesteśmy w wieloletnim związku i naprawdę bardzo mocno się kochamy. Mieszamy razem za granicą. W Polsce bywamy równie często, więc ze spotkaniem zapoznawczym nie byłoby problemu. Chętnie napiszemy więcej o sobie na priv ☺️🌹
Liczymy na odzew. Prosimy o przemyślane i konkretne oferty. Metoda wyłącznie kubeczkowa.

Mamy nadzieję, że Cię znajdziemy i dasz nam upragnione dziecko.
Już cieszymy się na Twoją wiadomość!

Z pozdrowieniami 🌹🥰
ikowal
Posty: 11
Rejestracja: 18 lipca 2015, 19:22 - sob

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: ikowal »

.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2024, 17:28 - pn przez ikowal, łącznie zmieniany 1 raz.
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: wegas333 »

A kiedy masz płodne dni pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp 724392566,tylko esemes pełna dyskrecja I anonimowość. Czekam zapraszam
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Michał ogier »

Witam was serdecznie, jestem do waszej dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp 724392566 tylko esemes
PatrykN
Posty: 17
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 07:49 - wt

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: PatrykN »

Witaj mam na imię Patryk mam 26 lat. Jestem wysokim wysportowanym brunetem o błękitnych oczach i jasnej karnacji. Mam 201cm wzrostu, ważę 93kg. Nie pale papierosów, alkochol piję sporadycznie. Po trochu o mnie mam dobrą pracę wykształcenie oraz stabilny zakątek życia więc chętnie pomogę w szczęściu jestem bez obciążeń zdrowotnych.
Mój kontakt michu8386@wp.pl 608492268
qtasek
Posty: 26
Rejestracja: 14 września 2023, 21:51 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: qtasek »

Dzień Dobry. Miły, spokojny, podobno przystojny pomoże w realizacji marzenia o dziecku. Każdy sposób jest dla mnie dogodny. Jasne niebieskie oczy. Wiek 36, grupa krwi 0RhD+ Na tą chwilę woj Podlaskie (Białystok), później Kuj Pom. Mail: qtasek@interia.pl NIESZCZEPIONY
Ajfon92
Posty: 2
Rejestracja: 21 lipca 2022, 11:23 - czw

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: Ajfon92 »

Cześć mieszkam w Niemczech. Mam dwójkę dzieci 31 lat bez nałogów. Normalna sylwetka mój numer +48519181780. Nie przesadza mi metoda kubeczkowa
ŁukaszP
Posty: 5
Rejestracja: 09 października 2020, 11:30 - pt

Re: Szukamy zdecydowanego dawcy

Post autor: ŁukaszP »

Udalo się kogoś znaleźć?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post