Szukam kogoś kto mnie zapłodni

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
hetmex1973@gmail.com
Posty: 14
Rejestracja: 08 lipca 2021, 16:46 - czw

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: hetmex1973@gmail.com »

Witaj,,chetnie pomoge w zaplodnieniu,,,,,szukam tez pani w ciazy do milej relacji,,,slawek 44,,brunet bydgoszcz
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Michał ogier »

Patrycja00000 pisze: 23 września 2023, 20:21 - sob Szukam kogoś kto mnie zapłodni
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie
PawelZaleje
Posty: 4
Rejestracja: 22 października 2023, 20:36 - ndz

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: PawelZaleje »

Chętnie pomogę w naturalnym zapłodnieniu. Mam 32 lata i 182 cm wzrostu, grupa krwi 0Rh+, brązowe oczy. Jestem wolny od nałogów. Z mojej strony pełna dyskrecja. Wyślij mi prywatną wiadomość jeśli jesteś zainteresowna.
Decimus Meridus
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2023, 12:32 - śr

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Decimus Meridus »

Mogę pomóc
Szatyn, oczy szare, wzrost 180 cm, waga 83 kg, grupa krwi Arh D+, wykształcenie wyższe, pomoże w szczęściu.
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Sympatyczny »

Hejka Mam 37 lat ale każdy mówi że jestem młodszy i dają mi poniżej 30 może dlatego że uprawiam sport od zawsze, w szkole jeździłem na zawody w każdej dyscyplinie ale zdecydowałem się na piłkę nożną, później doszła szkoła muzyczne udzielałem się w różnych zespołach do tego ochotnicza straż pożarna itd ogólnie jestem bardzo aktywny, obecnie ćwiczę Crossfit i chodzę na Bachate. Prowadzę własną firmę transportową, Mam grupę krwi 0Rh+ i posiadam badania potwierdzające płodność, bez żadnych chorób przewlekłych i żadnych chorób genetycznych. Kontakt na maila: bosadzuniorek@interia.pl
Robson35
Posty: 75
Rejestracja: 25 lutego 2020, 13:16 - wt

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Robson35 »

Cześć
Czy nadal szukasz ?
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna.
Dziki
Posty: 4
Rejestracja: 09 listopada 2023, 23:56 - czw

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Dziki »

Hej pomogę
Daj znać w jaki sposób
Tu masz e-mail arni12@op.pl
Daj znać
Witam
Pomogę osobą związku małżeńskim i lezbijskim oraz Paną założyć rodzine.
W każdym przypadku i w każdy sposób
Zależy to od was drodzy...
Proszę o kontakt na e-maila arni12@op.pl
Proszę zostawić namiary telefoniczne i nie tylko
Pozdrawiam
Was kochani..
Decimus Meridus
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2023, 12:32 - śr

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Decimus Meridus »

Mogę pomóc
Szatyn, oczy szare, wzrost 180 cm, waga 83 kg, grupa krwi Arh D+, wykształcenie wyższe, pomoże w szczęściu.
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukam kogoś kto mnie zapłodni

Post autor: Michał ogier »

Patrycja00000 pisze: 23 września 2023, 20:21 - sob Szukam kogoś kto mnie zapłodni
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post