Pomoge warszawa 2024

Ogłoszenia dawców spermy
robiwawa1@o2.pl
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2012, 21:09 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Pomoge warszawa 2024

Post autor: robiwawa1@o2.pl »

Witam. Pomogę Pani/Parze w spełnieniu marzenia jakim jest posiadanie własnego słodkiego maleństwa.
Jestem zadbanym, odpowiedzialnym , dyskretnym i zdrowym (badania aktualne ) 37letnim mężczyzną, 191cm wzrostu, 96kg wagi, niebieskie oczy, włosy ciemny blond. Bardzo gęste .Grupa krwi A Rh+. Żadnych chorób dziedzicznych w rodzinie. Mam dzieci i już pomagałem. Mazowieckie .DO SPRAWY PODCHODZĘ POWAŻNIE I DYSKRETNIE TAK ABY OBIE STRONY BYŁY ZADOWOLONE. Wszystko do uzgodnienia, zapraszam serdecznie. Nie ukrywam że bardziej interesujące mnie jest metodą naturalną .kubeczków wiąże się z klinikami i powoduję komplikacje czasowe
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2024, 12:51 - pt przez robiwawa1@o2.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
robiwawa1@o2.pl
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2012, 21:09 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomoge warszawa 2024

Post autor: robiwawa1@o2.pl »

robiwawa1@o2.pl pisze: 15 listopada 2023, 11:46 - śr Witam. Pomogę Pani/Parze w spełnieniu marzenia jakim jest posiadanie własnego słodkiego maleństwa.
Jestem zadbanym, odpowiedzialnym , dyskretnym i zdrowym (badania aktualne ) 37letnim mężczyzną, 191cm wzrostu, 96kg wagi, niebieskie oczy, włosy ciemny blond. Bardzo gęste .Grupa krwi A Rh+. Żadnych chorób dziedzicznych w rodzinie. Mam dzieci i już pomagałem. Mazowieckie .DO SPRAWY PODCHODZĘ POWAŻNIE I DYSKRETNIE TAK ABY OBIE STRONY BYŁY ZADOWOLONE. Wszystko do uzgodnienia, zapraszam serdecznie. Nie ukrywam że bardziej interesujące mnie jest metodą naturalną .kubeczków wiąże się z klinikami i powoduję komplikacje czasowe


Ostatnio przesunięty w górę 29 lutego 2024, 02:58 - czw przez: robiwawa1@o2.pl.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post