200cm zdrowy, młody oraz dobre geny. POMOGĘ zostać mamą bardzo szybko i sprawnie.

Ogłoszenia dawców spermy
mbb
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2023, 10:51 - śr
Lokalizacja: Śląsk

200cm zdrowy, młody oraz dobre geny. POMOGĘ zostać mamą bardzo szybko i sprawnie.

Post autor: mbb »

Witam wszystkich - bez wyjątków - Pary, Panie, Lesbijki czy nawet żony chcące być zapłodnione w tajemnicy.


Jestem tutaj by pomóc każdemu, stosując indywidualne podejście oraz własną metodologię o której będzie poniżej.


Nazywam się Marcin, jestem 23 letnim zdrowym, atrakcyjnym mężczyzną o dobrych cechach genetycznych dla Twego dziecka.

Piszę ten post, by pomóc Wam w tym jakże ważnym celu. Opiszę wpierw swoje cechy a potem wspomnę o reszcie szczegółów.


Mam 200 cm wzrostu, prostą postawę i żadnych problemów z tym związanych.

Moje ciało jest szczupłe z dużymi możliwościami budowy mięśni w sposób naturalny.

Posiadam duże ręce, stopy bez jakichkolwiek deformacji.

Mam gęste, bujne i delikatne włosy - jestem brunetem. Nie wypadają mi włosy, nigdy nie farbowałem.

Wyrasta mi pełny, piękny zarost na twarzy, jednak ja preferuję chodzić z jednodniowym (mogę zapuścić).

Jeśli chodzi o zarost na ciele także posiadam bujny, zdrowy, gładki i atrakcyjny.

Moje oczy są naturalnego, jasnego błękitnego koloru o dużej zawartości tego barwnika - wręcz można by powiedzieć, że wyglądam jakbym miał soczewki zmieniające kolor.

Aktualnie moja sylwetka jest szczupła, nigdy nie miałem niedowagi, bądź nadwagi.

Odżywiam się zdrowo. Kocham seks i spermę i moją dietę buduję wokół tego, by moje możliwości seksualne były na jak największym poziomie. Mam duże dzienne możliwości seksualne oraz bardzo dużą ilość spermy jestem w stanie wyprodukować dla Ciebie.

Nie posiadam żadnych chorób dziedzicznych, nie mam żadnych problemów sercowych, prowadzę dobry tryb życia.

Nie palę i nigdy nie paliłem papierosów, alkohol tylko okazjonalnie. Żadnych używek niewymienionych tutaj nie stosowałem.

Posiadam bardo wysokie libido i poziom testosteronu.


Jestem w trakcie kończenia wykształcenia wyższego na ciężkim, prestiżowym, technicznym kierunku studiów. Radzę sobie bez problemu, od zawsze posiadałem doskonałe wyniki w nauce. Z pasji zajmuje się fotografią i produkuję muzykę - bardzo dobrze mi to idzie. Mam w rodzinie muzyków i malarzy. Nie posiadam nikogo z problemami zdrowotnymi, moja rodzina wygląda młodziej i żyje długo.


Zapewniam dla Ciebie, Was pełną anonimowość z możliwością kontaktu do mnie w razie kolejnej potrzeby.

Jestem konkretnym facetem i wszystkie rzeczy wypisane wyżej są zgodne ze stanem faktycznym co po rozmowach z kilkoma Paniami na forum nie jest za częste - ja to gwarantuję.

Wszystko jest jasne, szczere i konkretne. Bez ukrytych haczyków jak bywa na tym portalu.


Wszelkie badania - wykonywane są obustronnie, na Twoje/Wasze życzenie i są aktualne w trakcie aktu zapłodnienia.

Nie hurtowo - jeśli się do mnie zgłosisz - masz gwarancję, że w danym momencie jestem w 100% dla Ciebie i zajmuję się tylko Twoją sprawą.

Nie oczekuję zapłaty, czy innych wynagrodzeń - robię wszystko za darmo aczkolwiek nie ponoszę żadnych kosztów - pokrywasz to ze swojej kieszeni.


Metodyka:

Tylko i wyłącznie naturalna. Opracowałem swoją własną metodykę, która daje nam bardzo duże szanse na spełnienie Twoich/Waszych marzeń.

Obecność partnera bądź partnerki mi nie przeszkadza. Zapewniam naturalny klimat, gdzie nie będziesz czuła, że robisz dziecko a zupełnie o tym zapomnisz co pozwoli znacznie zwiększyć nasze szanse, co przy moich warunkach fizycznych jest i tak bardzo duże.

Posiadam własną metodykę zapłodnienia - nie tylko wsad i dojście. W przyszłości chciałbym zrewolucjonizować tematykę poprzez napisanie pracy doktorskiej na temat mojej metodyki.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego - zapraszam do rozmowy przedstawie Ci szczegółowy opis metodyki.

Gwarantuję Ci zapłodnienie albo zwrot wszelkich kosztów (pod warunkiem, że problem nie wynika z Ciebie). Zero bullshitu, zapłodnię Cię, gdyż wiem jak to się robi i jak można zrobić to lepiej.


Jeśli będziesz poważnie zainteresowana to przedstawię Ci anonimowe referencje - póki co posiadam 100% zadowolonych mam i całe 0% mam które musiały skorzystać z kogoś innego.

Nie daj się wkręcić w cudowne obietnice starszych facetów - zaufaj młodości, zdrowiu, dobrej genetyce i inteligencji która wie co robi i kocha to robić.


Zapraszam do kontaktu z całej Polski, Europy które mogą odwiedzić województwo Śląskie.

Moja dostępność jest duża i swobodna.

Ogłoszenie jest jak najbardziej aktualne. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej - sprawdzam forum bardzo często - nawet kilka razy dziennie.

Odpowiem na każde pytanie, przemyślę, doradzę. Nie gryzę.

Pozdrawiam, Marcin.


PS:

Słowem końcowym pozwolę sobie opisać motywację. Nie interesuje mnie posiadanie własnych dzieci, więc z chęcią pomogę. Mam duże potrzeby oraz nie ukrywam - kocham kończyć w kobiecie. Jeśli to może Ci pomóc, to będę szczęśliwy.

Proszę o nie składanie mi propozycji zapłodnienia przez inne metody niż naturalne. Cenie sobie swój czas - więc spotykam się na kawę z konkretnymi osobami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post