Młody dawca ( 22 lata 1.94m 0RhD- )

:arrow: Dawcy spermy z woj. śląskiego
Maciekk
Posty: 19
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Młody dawca ( 22 lata 1.94m 0RhD- )

Post autor: Maciekk »

Cześć, mam 22 lat, jestem brunetem o piwnych oczach oraz lekkim zaroście, mam 1.94m wzrostu oraz ładną sylwetkę. Jestem postawnym facetem o szerokich barkach, dostałem to w genach po moim ojcu. Prowadzę aktywny oraz zdrowy życia. Jestem także 100% zdrowy, mogę to zagwarantować, wiem, że jest to na pewno tak sama ważne dla ciebie jak dla mnie.

Jestem normalnym mężczyzną z różnymi pasjami z zadowoleniem kroczącym przez życie oraz szukającym swojego ja. Dużo ćwiczę, lube spędzać aktywnie czas wolny, siłownia, góry czy rower. Jestem ścisłowcem. Lubię także fotografikę.

Mieszkam na Śląsku. Jestem dyskretny, zdrowy, dyspozycyjny czasowo, młody, płodny oraz chętnie
pomogę. Mam dużo młodego nasienia, preferuje zapłodnienie naturalne. Nie zamierzam mieszać się w twoje życie prywatne, ani w życie dziecka.

Jak najbardziej możliwa jest obecność partnera na spotkaniu abyś czuła się bardziej komfortowo, spotkanie za zasadzie Cuckold także jest możliwe. Jeśli po udanym spotkaniu mielibyście ochotę za kilka lat postarać się o kolejną pociechę także zostawię do siebie namiar 😊.


Co do kontaktu preferuje e-mail, potem możemy także ustalić wszystko telefonicznie.

e-mail: macieksadowski15@gmail.com
Maciekk
Posty: 19
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Młody dawca ( 22 lata 1.94m 0RhD- )

Post autor: Maciekk »

Aktualne
Maciekk
Posty: 19
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Młody dawca ( 22 lata 1.94m 0RhD- )

Post autor: Maciekk »

Aktualne, zachęcam do kontaktu ☺️
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post