Konkretnie i inteligentnie...

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Agi77
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2023, 18:20 - czw
Lokalizacja: Gdańsk

Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: Agi77 »

Witam, mam dość zdesperowanych mężczyzn piszących do mnie na priv, więc go wyłączam i dodaje temat gdyż żaden z mężczyzn nie spełnił moich wymagań.
Poszukuję dawcy dla siebie - jestem płodna, bez jakichkolwiek problemów z mojej strony.
Szukam anonimowego dawcy który mnie za darmo zapłodni, wymagania:
- atrakcyjny, wysoki min 195 cm, dobrze zbudowany
- zdrowy
- brunet, blondyn, niebieskie oczy - żadnych łysych i rudych
- posiadający komplet badań
- młody, wiek max 25 lat
- mieszkaniec południowej części kraju
- metoda naturalna
Pokrywam koszty związane ze spotkaniem.
Ponieważ mam dość 40 letnich facetów którzy wypisują do mnie desperacko zrobimy tak. Opisz siebie w odpowiedzi pod postem, zostaw mail w poście, bądź sama napiszę na priv do Ciebie.
Zastrzegam kontakt tylko z wybranymi, wideorozmowa w celu potwierdzenia Twoich cech oraz szybkie umówienie się na kawę.
Będzie mi miło jeśli będziesz miał referencje.
PS: szybki temat, będę płodna końcem przyszłego tygodnia.
patryko399
Posty: 16
Rejestracja: 20 stycznia 2016, 11:15 - śr
Lokalizacja: Łódź

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: patryko399 »

Witam jeśli szukasz normalnego zdrowego faceta to zapraszam do kontaktu. Coś o mnie niebiesko Oki ciemny bladyn dobrze zbudowany 176 wzrostu ponoć przystojny mam 33 lata własne zdrowe dzieci które sam wychowuje lecz naprawdę chcę pomóc więc jeśli zdecydujesz się na mnie to przyjadę i pomogę bez problemu. Tak wiem szukasz kogoś wyższego niemniej jednak naprawdę nadrabiam całą reszta. Pochodzę z łódzkiego ale dojazd naprawdę nie stanowi dla mnie żadnego problemu oraz mogę zagwarantować że zawsze będę na każdym umówionym spotkaniu. Jestem poważny i ustabilizowany emocjonalnie i z pewnością nie wycofam się w trakcie gdyż dzieci są dla mnie największym skarbem i zależy mi na tym żeby dac komuś to szczęście. Co do moich oczekiwań to prosiłbym tylko lub aż po czekoladzie dla moich skarbów wzamian za pomoc gdyż uważam że to naj bardziej rozsądna zapłata jaka mogę oczekiwać lub pomogę zupełnie bezinteresownie. Osobiście preferuję metodę naturalna z uwagi na najlepszą skuteczność. Myślę że warto po prostu chwilę o tym porozmawiać i wiele podpowiem żeby zwiększyć szanse. Rozumiem że z pewnością masz wiele odpowiedzi ale proszę weź pod uwagę moja osobę gdyż jestem godny uwagi i nawiązania współpracy o ile można to tak nazwać, co udowodnie przy bliższym Poznaniu się. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź w której to mam nadzieję odpiszesz czy jesteś zainteresowana bądź też nie. To mój numer telefonu 695717073 SMS na pewno ułatwi i przyspieszy kontakt oraz pozwoli się choć troszkę poznać. Jeśli zależy ci na kimś kto możenoe uczciwie polecić to oczywiście przekaże ci kontakt do osoby której pomogłem i udało się za pierwszym cyklem ale to już w prywatnej korespondencji.
605mlnplemników
Posty: 28
Rejestracja: 22 maja 2023, 21:27 - pn

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: 605mlnplemników »

Nie przejmuj się tymi toksycznymi komentarzami w twoją stronę. Jak najbardziej możesz mieć wymagania co do cech twojego dawcy. Na forum jest wielu fajnych i na pewno uda ci się znaleźć takiego , który spełni twoje wymagania. Nie zrażaj się. Pozdrawiam :)
"Szczęście jest czymś, czego nie można ani osiągnąć, ani zgubić, ale tylko dać." - Albert Schweitzer
Agi77
Posty: 2
Rejestracja: 12 października 2023, 18:20 - czw
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: Agi77 »

605mlnplemników pisze: 14 października 2023, 22:51 - sob Nie przejmuj się tymi toksycznymi komentarzami w twoją stronę. Jak najbardziej możesz mieć wymagania co do cech twojego dawcy. Na forum jest wielu fajnych i na pewno uda ci się znaleźć takiego , który spełni twoje wymagania. Nie zrażaj się. Pozdrawiam :)
Kochany ja to wiem.
Dziękuję mimo wszystko, że podzielasz moja opinię i mam nadzieję, że ich zgłosiłeś.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: Moratur »

Witaj, nie jestem co prawda ze Śląska ale z Łodzi.
Nazywam się Adam i mam 28 lat. Jestem szczupłym brunetem o zielonych oczach.
Mogę ci pomóc jeśli byłoby to możliwe
Pozdrawiam i dobrego dnia
mbb
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2023, 10:51 - śr
Lokalizacja: Śląsk

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: mbb »

Szanowna Pani.
Przeczytałem Pani post i uważam, że w pełni spełniam Pani wymagania.
Jestem to w stanie poświadczyć.
Miło będzie jeśli przeczyta Pani moje ogłoszenia na forum, to znacznie ułatwi zrozumienie.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Marcin.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: sneforov »

Cześć.

Mogę pomóc.33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
Kubaxxxj
Posty: 1
Rejestracja: 16 lipca 2023, 16:11 - ndz

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: Kubaxxxj »

Cześć. Mam na imię Kuba, jestem wysokim (192cm) szatynem z wysportowana sylwetką, gram lokalnie w nogę i spędzam ewidentnie za duzo czasu na silowni 😁. Z charakteru jestem typem raczej pewnego siebie, zawziętego w osiąganiu swoich celów chłopaka. Uważam że mam bardzo dobre geny i interesuje mnie przekazywanie ich dalej. Jedyny haczyk, który może ale nie musi okazać się dla Ciebie problemem jest taki, że jestem niepełnoletni, aczkolwiek legalny. Jak pisałem wcześniej uprzedzajac pytanie dlaczego to robie w tak mlodym wieku, interesuje mnie temat przekazywania moich porzadanych cech dalej. Fakt że mogę w ten sposób pomóc w potrzebie i że się do tego nadaje to mega duma.

Myślę że warto się zastanowić. Fakt, jestem młody, ale jestem tutaj z poczucia jakiejś misji i chęci pomocy, a nie jak większość forum które odwiedziłaś, przesiadując tu zbyt długo możecie się szybko zniechęcić

Także na luzie wszystko, jeśli wstępnie Cię zainteresowałem to daj znać tu czy na maila kubaxxxj@o2.pl
Daj znać co w ogóle o tym myślisz i mam nadzieje ze do zobaczenia. Czekam na odpowiedź i na szczegóły.
Pozdro!
AdamdlaPani
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwietnia 2018, 14:55 - śr

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: AdamdlaPani »

Doświadczony realny i co najważniejsze zdrowy, posiadający swoje dziecko, oraz czwórkę jako dawca. Jestem również zarejestrowany w banku spermy.
Przystojny, zdrowy na umyśle również brunet.
Zapraszam
wgruncierzeczy
Posty: 4
Rejestracja: 20 marca 2022, 14:20 - ndz

Re: Konkretnie i inteligentnie...

Post autor: wgruncierzeczy »

Hmm.. ciekawie....
Aktualne?
jeśli tak, to czekam na maila: wgrunciezeczy@gmail.com
ODPOWIEDZ