Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Ogłoszenia kobiet
LucjaM
Posty: 1
Rejestracja: 02 listopada 2023, 20:51 - czw

Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: LucjaM »

Cześć.
Ogłoszenie zamieszczam w porozumieniu z moim mężem. Od wielu lat staramy się o dziecko, jednak wyniki męża są tak złe, że nawet in vitro ma nikłe szanse.
Od dawcy oczekujemy
1. Wieku 30-40 lat
2. Wzrostu od 180 cm w górę
3. Grupy krwi raczej nie B.
4. Ciemno-brązowych oczu, czarnych/ciemno-brązowych włosy
5. Braku chorób dziedzicznych w rodzinie.
6. Wykształcenia wyższego/dobrej sytuacji zawodowej
7. Braku chorób przewlekłych, nadwagi. Prowadzenia zdrowego trybu życia.
8. Gotowości na wielokrotne spotkania plus spotkanie w celu wykonania i odebrania badań.
9. Nastawienia na ograniczoną liczbę potomstwa. Nie chciałabym, by moje dziecko miało liczne przyrodnie rodzeństwo.
10. Ewentualnego pozytywnego nastawiania co do kontaktu w przyszłości w celu stworzenia rodzeństwa dla dziecka.
11. Braku chęci kontaktowania się z dzieckiem, prób uzyskiwania o nim informacji w przyszłości.
12. Rozważenia bycia kołem ratunkowym w przypadku ciężkiej choroby dziecka (nie jest to warunek konieczny, ale dobrze byłoby mieć świadomość, że mogę się do Ciebie odezwać na maila, gdyby dziecko wymagało np. przeszczepu szpiku).
13. Wstępnych dobrych wyników badania nasienia i ew. badań dodatkowych. Badania i tak chciałabym powtórzyć na mój koszt. Chciałabym, byśmy wyniki odebrali wspólnie w formie papierowej w laboratorium w Szczecinie, każdy swoje. Po oderwani danych osobowych wymienimy się nimi.

Zapłodnienie dowolną metodą.

Będę również wdzięczna, za krótka informację, dlaczego chcesz zostać dawca nasienia, jaka jest Twoja motywacja.

Jeśli spełniasz powyższe warunki
Richi1991
Posty: 245
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 86 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Dawid1997
Posty: 63
Rejestracja: 09 listopada 2021, 12:17 - wt

Re: Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: Dawid1997 »

Cześć.Bardzo chętnie tobie Pomoge.Pomogłem już wielu parom.Mam na imię Dawid.Mam 35 lat.Mieszkam w Gdańsku.Pracuje na stanowisku kierowniczym.Ukończyłem Wyższa Szkole Zarządzania.Mam 183 cm wzrostu,piwne oczy,czarne włosy.Brak chorób przewlekłych.Jeśli chcialabys żebym tobie pomógł pisz na e-mail dawid15234@wp.pl.
Pozdrawiam
Dawid
605mlnplemników
Posty: 28
Rejestracja: 22 maja 2023, 21:27 - pn

Re: Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: 605mlnplemników »

Napisałem do was wiadomość na privie :)
"Szczęście jest czymś, czego nie można ani osiągnąć, ani zgubić, ale tylko dać." - Albert Schweitzer
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 286
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
Napisałem do was wiadomość na privie
kiler1990kiler
Posty: 4
Rejestracja: 03 czerwca 2023, 16:58 - sob

Re: Szukam dawcy (zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie)

Post autor: kiler1990kiler »

Richi1991 pisze: 02 listopada 2023, 21:45 - czw Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 86 kg 32 lata mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Jestem zainteresowana mój mail kiler1990@onet.pl kiedy i gdzie byś się chciał spotkać?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post