Pragnę dziecka

:arrow: np. Wrocław, Legnica
Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Marcepan »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
Egon32
Posty: 20
Rejestracja: 11 marca 2023, 00:46 - sob

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Egon32 »

Hej. 186 wzrostu, 33 lata, 75kg, zielone oczy, szatyn. Żadnych wad genetycznych w rodzinie oraz chorób dziedzicznych. Aktualne pełne badania nasienia, fragmentacja DNA , HIV i wirusowe. Grupa krwi 0RH+
Trzy pozytywne próby z różnymi parami.
Pełna anonimowość, zdjęcie jak i badania do wglądu.
Jeśli wstępnie wszystko pasuję kontakt : argonego32@gmail.com
Decimus Meridus
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2023, 12:32 - śr

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Decimus Meridus »

Mogę pomóc
Szatyn, oczy szare, wzrost 180 cm, waga 83 kg, grupa krwi Arh D+, wykształcenie wyższe, pomoże w szczęściu.
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Re: Pragnę dziecka

Post autor: mtwsz »

Przem-ysław1234
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2024, 18:16 - pt

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Przem-ysław1234 »

Jeżeli jest aktualne to mogę pomóc tobie jestem szatynem o niebieskich oczach 176 cm wzrostu bez nałogów . to mój kontakt latino-5@wp.pl
Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Marcepan »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
pomocnik1232
Posty: 10
Rejestracja: 12 lutego 2024, 11:40 - pn

Re: Pragnę dziecka

Post autor: pomocnik1232 »

Dzień dobry,

pomagam parom i osobom indywidualnym znaleźć zaufaną i godną osobę, która zostanie dawcą. Pomagam w całym procesie na terenie całej Polski.

Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt: pomocnika80@gmail.com
Kasiulka22 pisze: 02 listopada 2023, 21:52 - czw Pragnę zostać upragnioną mamusią,właśnie to zrozumiałam że chyba to jest to!.Szukam więc dawcy bez żadnego kontaktu oraz pełna anonimowość!.Coś o mnie,szatynka o niebieskich oczach oraz mam 165 cm wzrostu grupę krwi 0+.Mam 23lata mieszkam w okolicach Głogowa.Szukam więc dawcy z tych okolic by usprawnić cały proces. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt.
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Pragnę dziecka

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj etrade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu a potem razem pracować aby siee dorobić audki a czasy są cięzkie bo kto widział dawac np kichane kartofle 12 zl kilo jak 1 kof 4 lata osztowało 50gr..
Do rzeczy. mam swoje mieszkanie bardzo duzo zawodów ze sam się utrzymje, nie mam dzieci i nigdy żony nie miałem. chcę kobiete do zamieszkania u mnie w beskidach..lubie góry a do stoku narciarskiego 4km... bardzo bym kochal jak ym znal koiete. ccę aby była dovra i uczciwa bo ro szlachetność i mociejsze zaufanie i wieź miedzy kobieta a facettem. mieszkam koło wadowic. lata lecąa koniete chciałbym bardzo kochać i podać jej kawe do łóżka. po zapoznaniu się liczę że kobieta zameszka zee mną jakś czas aby mieć zufane realcje a potem zapłdnić koniete bo to nas niebiosa stworzyły aby ludzie rozmnazali bo przecież nie byłoby populacji. mam bardzo duzo zawodowo, onformayuka,marketing,spawacz i kierowca tira......proszę o info!!!!! pozdrawia, P.S [rzepraszam za byki ale mam czarną klawiature nie podwsietlanąa.dzień tez nie jest teraz. mail do mnie kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post