Pomogę zapłodnić, (posiadam badania) mieszkam w Rzeszowie, jestem mobilny mogę dojechać na terenie całej Polski!!!

:arrow: Dawcy życia z województwa podkarpackiego
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Pomogę zapłodnić, (posiadam badania) mieszkam w Rzeszowie, jestem mobilny mogę dojechać na terenie całej Polski!!!

Post autor: Sympatyczny »

1. 37lat ale dużo osób twierdzi że wyglądam dużo młodziej ;p wzrost 170cm waga 78kg sylwetka Atletyczna dla zainteresowanych prześlę swoje zdjęcie.
2. Przystojny zadbany brunet z ładnym zarostem (broda xD), po mimo swojego wieku mam gęste czarne włosy, nie palę, alkohol okazjonalnie
3. Wysportowany. Uprawiałem w życiu różne sporty obecnie ćwiczę Crossfit i tańczę Bachate. Jestem po szkole muzycznej, dusza artysty ;) ale umysł ścisły.
4. Wychowałem się na wsi. Zdrowa własna żywność, mam 4 rodzeństwa. Nie mam i nigdy nie miałem żadnych chorób przewlekłych, nie mam żadnych obciążeń chorobami genetycznymi.
5. Prowadzę własna firmę Transportową, niestety nie mam szczęścia w miłości a chciałbym zostawić coś po sobie na tym świecie dlatego zdecydowałem się na to ogłoszenie. Mam badania potwierdzające płodność z dużą ilością nasienia oraz badania na choroby przenoszone droga płciową. Grupa krwi 0Rh+
6. Preferuje kontakt mailowy: bosadzuniorek@interia.pl
Sympatyczny
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2023, 16:36 - sob

Re: Pomogę zapłodnić, (posiadam badania) mieszkam w Rzeszowie, jestem mobilny mogę dojechać na terenie całej Polski!!!

Post autor: Sympatyczny »

Aktualne, zapraszam do kontaktu ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post