Sukces metodą naturalną

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
ParaLodz82
Posty: 4
Rejestracja: 20 sierpnia 2021, 19:15 - pt

Sukces metodą naturalną

Post autor: ParaLodz82 »

Pytanie do Pań z forum, które zaszły w ciążę z dawcą w sposób naturalny.
Jakie były Wasze odczucia podczas zbliżenia? Czy wasz Partner/Mąż był przy tym obecny?
lariiiiiive
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2024, 18:58 - ndz

Re: Sukces metodą naturalną

Post autor: lariiiiiive »

ja zaszlam, sporo to kosztowalo determinacji. mozesz napisac na prv
DużySilnyŁysyPan38
Posty: 10
Rejestracja: 06 listopada 2022, 07:22 - ndz

Re: Sukces metodą naturalną

Post autor: DużySilnyŁysyPan38 »

Ja zapladnialem 3 mężatki z sukcesem ale z każdą 3 dni spędzone razem tylko od jednej mąż nie wytrzymał jak słyszał dźwięki dochodzace z sypialni ale udało się poczęcie
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: Sukces metodą naturalną

Post autor: Moratur »

Zapłodniłem kilka naturalnie. Nie było trudności oprócz normalnego stresu. Mogę pogadać o tym
josev75695
Posty: 1
Rejestracja: 21 lutego 2024, 13:00 - śr

Re: Sukces metodą naturalną

Post autor: josev75695 »

Kobiety mówiły mi, że ma początku stresowały się, ale stres szybko minął i wszystko przebiegło sprawnie. Jeżeli chodzi o obecność partnera/męża przy tym, to jest różnie. Czasami jest zaangażowany, pomaga wybrać dawcę, umówić się i spotkać. Czasami daje partnerce wolną rękę, woli nie wiedzieć nic, aby potem nie mieć wspomnień. Najczęściej czeka w samochodzie pod hotelem. Zdarzało się, że był w pomieszczeniu obok, albo nawet obok i widział wszystko. Czasami kobieta mówi partnerowi, że jest metoda kubeczkowa, żeby nie stresował się, mimo to jest naturalnie. Miałem sytuację, że partner wiedział o inseminacji w klinice, a spotykaliśmy się w hotelu. Ile par/kobiet, tyle podejść do tego. Ważne, aby wybrali odpowiedni sposób dla siebie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post